Ik heb al weekje last van harde buiken en ik dacht aan blaasontsteking maar de uitslag gister zei van niet.. Toen ik voor de uitslag belde wou de de huisarts mij toch persoonlijk zien, na een half uur daar te zijn geweest heeft ze toch besloiten het zhuis te bellen. Na overleg wouden ze me toch zien ook omdat het een tweeling is. Infuus (voor de zekerheid) aangelegt en bloed afgenomen, weer urine gegeven, echo (inwendig en uitwendig) en inwendig onderzoek gehad en anderhalf uur verder en bleek alles goed te zijn.. Dus ik doe teveel! Gyno's hebben me gezegd dat ik rustiger aan moet doen, een heel stuk rustiger..
Dus regelen dat ik halve dagen stage ga lopen en stuk meer rusten!
Als ik het niet vertrouw moet ik gewoon bellen en niet eerst naar de huisarts gaan, gewoon zhuis meteen!
------------------------
Echo was ff super, baby 1 was baby 2 onder de kont aan het schoppen en baby 2 was zijn/haar duimpje aan het proberen te pakken.. Zoooo schattig hihi!!
ja rust pakken.. maar dat is soms zo lastig wanneer je je nog zo fit voelt en van nature een bezig iemand bent. maar moet toch echt nu, succes! tijd om een dik boek te gaan lezen ofzo!
Ja meid een tweeling vergt toch meer dan eentje. Tegen mij zeiden ze ook dat ze liever hebben dat ik een keertje teveel naar het ziekenhuis kom dan te weinig. Ik moet vanaf 20w volledig thuis blijven omdat het eeneiig is, weet niet hoe dit bij u zit. Dus meid, rusten en rusten. Ik merk ook hoe verder we zijn hoe vermoeiender het is, ik ben snel uitgeput. Dus rust maar goed!
reacties (0)