Babykamers: check!

Ik weet, ik weet.. Het is nog best vroeg.
Ik was op marktplaats aan het kijken, gewoon rond kijken, naar tweeling kamers wat ze ongeveer kosten of een gewoon kamertje maar dan nog een los bedje erbij. En toen zag ik ineens een tweeling kamer, heel mooi, bij ons een kwartier rijden met de auto.. Hoe vaak vind je in zuid-Limburg zo kort in de buurt een tweeling kamer voor een mooie prijs. Dus ik een bod gedaan en kreeg snel een mail terug dat we konden komen kijken, zo gezegd en gedaan en nu een klein weekje later hebben we um!

Nu kunnen we binnenkort eens verf gaan halen enz en echt gaan beginnen langzaam. Hihi wat leuk, wat echt, en ook kog dubbel!

Gaat sneller als ik had verwacht!

358 x gelezen, 0

reacties (0)


  • m84

    Leuk! Geniet ervan!

  • troisieme

    Wow! Gaaf, heb je foto's?

  • Chanasa

    Wat super leuk zeg ..

  • Leah Marie

    Oh wat leuk, als de maanden nu maar snel voorbij gaan en je de twee kleintjes snel in je armen kan nemen! Veel plezier met het inrichten van de kamer!

  • floraa

    Wat leuk zeg!!

  • hoop1983

    haha zo vroeg ben je niet hoor. ik had met 7 weekjes al me baby kamer besteld.

  • Littleangelofmy

    wat goed
    Geniet van het voorbereiden

  • fireangel

    ben benieuwd naar foto's!!!!

  • mommy of 3 hearts

    leukkk!!! ik kan ook niet wachten tot we kunnen gaan beginnen met kopen nog 9 weekjes en dan weten we of we alles kunnen gaan halen, en voor een goede prijs had ik het ook zeker gehaald! :-)

  • rosella

    Als je zwanger ben en ga verven

  • rosella

    Nu lekker spulletjes kopen voor die 2 leuk hoor. wat voor voor kamer wordt het. Kijk uit met verf he volgens mij moet je dan speciaal verf kopen. kijk het even na.

  • noordenzon

    Wat leuk. Dat is inderdaad een kans die je niet moet laten glippen. Wij hebben ook al 2 bedjes in huis. Voor een mooie prijs aangeboden gekregen via via. Dat soort dingen helpen enorm!
    Leuk! Nu kan je gaan beginnen met schilderen enzo. Enne het is nooit te vroeg hoor, bij nze eerste had ik met 25 weken de kamer klaar. En ik was blij toe want met 30 weken kreeg ik bekkeninstabieliteit en kon ik bijna niks meer! Groot gelijk dat je er nu aan begint!