Clomid ronde 3

Zo!!! Dat heb ik weer gehad deze week. Morgen ga ik weer beginnen met de derde ronde. Ik ben gisteren ongesteld geworden. Aangezien ik zondag al wist dat ik donderdag ongesteld zou gaan worden, heb ik de meeste tranen al gelaten. Ik heb er met mn man over gepraat, en we zijn tot de conclusie gekomen dat ik me nu rot voel, en over een week spijt krijg met dat ik dan geen clomid in zou gaan nemen. Nou ja om het kort te houden, ik ga het toch weer doen. Ik denk maar zo, 3 maal scheepsrecht!! Het positieve is dat ik een goede ovulatie heb gehad, en duurde 30 dagen, dus een ei tussen 14e  en 18e dag! Ik kan nu iets meer van het "normale'' uitgaan. Nu hopen dat de clomid deze keer hetzelfde doet.

Ik moet do de 28e voor een echo, om te checken en we zullen zien of ik in 2012 mama ga worden van een tweede wonder!! Pffft typt allemaal zo makkelijk, maar in werkelijkheid??? En die k#$ testen, om daar maar over te zwijgen met die zogenaamde indrooglijntjes telkens, ik ben niet gek in elk geval, ze zitten er echt in 10 min?

Liefs

470 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bertine81

    Inderdaad, goed dat je toch bent doorgegaan. Op naar een baby in 2012, daar sluit ik me helemaal bij aan :-)! Onze tijd komt, dat moeten we blijven geloven! Succes! X

  • cheyenne26

    Goed van je dat je weer bent begonnen. Ik hoop voor je op 3x scheepsrecht, wie weet. Kop op meid en succes deze ronde!
    Liefs