FM1

Hier zijn we dan ook weer...


23/10 : FM1 deze maand geeft een follikel van 14mm na Clomid.


Morgen terug gaan voor een volgende follikelmeting.


Ik vrees dat er niet veel zal veranderd zijn en ik alsnog aan de Menopur moet, maar de dokter vond mij voorbarig. Yeah right, we'll see!


Gr


Ingrid

356 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Sweetdreams2004

    Toch spannend, heel veel succes.

  • lucie161

    Altijd spannend die follikelmetingen. Is er al een ei, is mijn ei groot genoeg, is mijn ei er nog of is het al gesprongen of is het er nooit geweest, ... Toen ik maar 1 Clomid per dag (5 pilletjes) nam had ik last van traag groeiende eitjes. Nu neem ik al een paar keer 2 Clomid per inname (10 pilletjes) en heb eitjes van rond de 21 mm en een pregnyl spuitje er bij. Maar jammer is mijn ei nog niet gebotst met een zaadje. Ik zal eens wegwijzertjes moeten plaatsen.
    Nog veel geluk, er is al een eitje, het groeit alleen wat trager. Fijn dat je morgen al terug mag, dan kunnen ze waarschijnlijk ook zien hoe snel het groeit.

  • Hartewens08

    Toch veel succes!