Hier eindelijk de foto's van de babykamer!!
ben benieuwd wat jullie er van vinden.Ik ben best trots met het resultaat.
Maandag afsluitend gesprek met werkgever gehad voor verlof wat een drama zeg.
Er werdt zelfs letterlijk gezegd vindt het wel raar hoor je werkt tot 32weken volledig door en ineens stop je ermee.
Ja duh moest van de gyn en verlos.
Je kan ook je kids van school halen maar niet even nog s'morgens wat kantoorwerk afronden????
Zo ging het eventjes door met wat er allemaal niet oke was.Ik wilde vrijdag even langs gaan met taart om het af te sluiten met verlof maar door alles wat er tijdens het gesprek is gezegt stikken ze er maar in.
Mijn collega waar ik wel eens over heb geschreven zei vorige week letterlijk met klanten en personeel erbij ja lekker is dat ze kan niet werken maar kan wel met de auto rondcoursen(ik kwam uit het ziekenhuis vandaan)
Ik hoorde dat terug van mijn vriendinnetje heb het in het gesprek bij mijn baas neergelegd zegt ze ijskoud
Ja aan wie ligt dit nou!jij neemt dat zomaar aan dat dat gezegd is en je hebt dus kennelijk geen vertrouwen in je collega om aan te nemen dat dit niet waar is!!!!Ja daar sta je dan met je bek vol tanden.
Vanmorgen het gevecht met hars en bikini lijn aangegaan,spiegel erbij en gaan en ja hoor blauwe plekken erop getrokken.Stukken overgeslagen zag ik net in de spiegel dus morgen toch maar even bijwerken met het epileerding.
Hoe krijg ik mijn foto's van het kamertje bij babykamers of gaat dat vanzelf/
Naam zijn we uit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gelukkig voelt goed
Kaartje zijn we ook uit!!!!!!!!!!!!!!!voelt ook goed!
zaterdag bellypaint met foto shoot ben zo benieuwd ze gaat het schilderijtje van het konijntje van de baby kamer proberen met de bloemen van het behang!
xxxxxxxxxxxxx
reacties (0)