Zazu Brody de Beer vraagje

Wie weet dit?
Ik sta op punt om dat beertje aan te schaffen voor mijn 4 jarige. Die komt snachts uit bed om bij ons weer verder te slapen, maar eigenlijk zou ik daar graag vamaf willen voordat de baby er is.
Hij heeft eerder een slaaptrainer gehad en dat werkte best wel, maar die is zo stuk dat ik hem weg heb gedaan, dus die ga ik niet nog een keer doen.
Ik twijfelde over dat schaap met open of dichte ogen of de Zazu beer, hij zelf wil graag de laatste.
Ik zag dat er ook een ding bij zit waarop er ruis of muziek kan worden afgespeeld, dat wil ik niet. Die module schijn je er uit te kunnen halen, maar is dat niet ook tegelijkertijd het lampje dat de kleur groen oranje rood aangeeft?

1544 x gelezen, 3

reacties (5)


  • Lindaaaaaaaa

    Hier beide Kids slaap trainer schaap. Top ding, als ze luisteren hahab

  • settdnan

    Ja, als je dat eruit haalt dan heb je ook geen kleuren lampje meer. Je kan normaal ook de geluiden uitzetten en gewoon lampje gebruiken.

  • Vicja

    Dankjewel😊 ik denk alleen dat mijn 4 jarige slim genoeg is om zelf de geluiden aan te zetten 🙉

  • Mammavandrie3

    Die probleem had ik dus ook haha , ze deed zelf steeds aan werd knap irritant , ze begon er mee te spelen ipv te slapen .

    Zou toch het andere overwegen

  • Mijndraakjes

    Is het een idee om een gewone, digitale, wekker neer te zetten? Als je voor de puntjes '07' ziet, mag je eruit en bij ons komen liggen. Anders niet. Werkte bij onze, toen 3-jarige, al prima.