Welk werk is goed te combineren met (bijna) fulltime mama zijn?
Ik merk aan mezelf dat ik er af en toe gewoon even uit moet en mensen zien. Ik had een baantje gezien voor paar uurtjes per week, als boodschappen bezorger. Dat lijkt me wel wat, het zijn korte shifts (top), maar wel een aantal achter elkaar (niet top). Het moet goed te doen zijn met het geven van borstvoeding, want kolven heb ik er eigenlijk niet voor over gezien het maar om weinig uurtjes gaat. En krantenbezorgen is niet mijn ding, te onsociaal zeg maar 🙈
Weten jullie iets voor 2/3 uurtjes op een dag (of twee dagen)? Of iets vanuit huis. En mocht ik niks vinden, ook helemaal prima. Maar misschien heeft een van jullie dé perfecte bijbaan 😁😂 Ben benieuwd!
Ik ben zelf woonassistent op een pg afdeling maar bij ons heb je ook medewerkers zinvolle dag. Dit is maar voor een paar uur per dag/ per week. Misschien kijken in de omgeving naar zoiets?
Ik werk gewoon op kantoor, drie dagen in de week (maar sinds eind maart vorig jaar ook veel thuis) en dat is prima te combineren met een gezin. Ik heb ook gewoon gekolfd op mijn werk, geen probleem.
Ik wilde alleen maar zeggen: ik snap de big deal van kolven niet. En ik kan het weten want ik heb voor zoon een jaar op het werk gekolfd (4 dagen/week) en voor dochter nu ook alweer 8 maanden (3 dagen). Dus als dat het enige is wat je weerhoudt, heroverweeg 😉
Schoonmaken, overblijven op school (tso), bezorger voor bijv de apotheek. Ik zou gewoon eens op indeed etc kijken welke opties er zijn, want er zal vast wel iets zijn..
Ik ben vooral benieuwd hoe je dat oplost met de opvang van je kind..
Huishoudelijke hulp is goed te combineren met een gezin. Je bepaald je eigen werktijden en vaak drink je tussendoor nog samen wat. Ik vind het gezellig werk.
Ik zou serieus eens kijken in je woonplaats wat er te doen is op dat gebied! Dat gaat vaak om wat kortere tijden en het plezier dat je eruithaalt is echt een enorme beloning!!
reacties (18)