Zomaar even weer

ik ben er klaar voor

even weer wat fotos van mijn kleine ventjuhhh,nog even en dan is hij 1 jaar,ben druk bezig met de voorbereidingen,veel versieren,de uitnodingen versturen,taart bestellen,cadeau zoeken,een tshirt besteld met themis 1 jaar,heb echt zin in de dag,ben zo benieuwd hoe hij gaat reageren,hij stond gisteren helemaal allen en kan ook zelf opstaan als hij zit,hij houd zich dan nergens aan vast,ben zo trots op hem,zijn kiesje is door,en zwaait naar iedereen,en als hij vogels ziet ooooooo dan word hij zo blij,

hij daagt me nu ook echt uit,hij ging keihard tegen de voor deur slaan,ik zei:nee themis kom maar bij mama,en hij kwam en kroop keihard terug en hij kreeg me toch de slappe lach,en ja mama natuurlijk ook. hahahaha,

we gaan eind augustus begin september lekker naar griekenland,zie echt heel erg op tegen de vliegreis maar als we eenmaal daar zijn!!!!!!gelijk naar opa en oma,zie het al helemaal voor me,hoe we het gaan doen,.en natuurlijk veel fotos maken,heb er echt zin in.

lekker in het badjethemis vind het super leuk in het badje,als hij hem ziet wilt hij er meteen in,

mobiele eenheid

vriendje van themis,cas.op de zelfde dag geboren!!!!!!!!!!!!

liefs

432 x gelezen, 0

reacties (0)


  • jeska

    wat een schatje allebei cas ook leuk dat ze alle twee zo tevreden zitten!wat een liefies nog even en ze kunnen mijn meisje erbij verwachten!!!zijn ze met zijn 3tjes en wat is ie lief in bad!!!heb je nog wensen voor themis verjaardag???xxxxxxxxxxxxxx

  • **Mama-van-Damian**

    Heeeey! Zelfde rompertje! leuk!

    En wat een lekker menneke ook hè, wat goed dat hij al kan staan!
    Hier nog een uitdagertje hoor... Hij zit nou overal op z'n knietjes en als ie iets wilt pakken wat niet mag, kijkt hij me al aan met een kleine grijns en dan zeg ik: Neee!! Lacht ie nog meer... En dan sta ik op en zeg ik: Moet mama komen?? En dan loop ik naar 'm toe, en dan schuift zo hard hij kan weg en lachen.... En dan ben ik bij 'm en dan draait ie al op z'n rug van het lachen zodra ik 'm aanraak, haha. (Dus ja, mama maakt er zelf ook een spelletje van, hihi)

  • evy1985

    Lieve foto's!!
    Fijn dat alles zo goed gaat!!
    Alweer bijna 1 jaar! wat gaat de tijd snel!
    Wie weet word ons mannetje ook wel op de 15de geboren ;-) haha je weet maar nooit.

    Maar voor mn gevoel komt ie misschien nog wel eerder. ik hoop het zo! ben er een beetje klaar mee! ik wil hem zo graag vasthouden en knuffelen.

    Kus