He meiden

Bedankt voor jullie steun met de lieve berichtjes die jullie op mijn profiel hebben achtergelaten.. Ik moet zeggen dat het fijn is om je verhaal te kunnen delen met de dames hier op BB. We zitten hier tenslotte maar om één doel: ZWANGER WORDEN EN ZWANGER BLIJVEN!!!

Voor degene die nog niet zwanger zijn...Let's go...we laten ons niet zomaar uit het veld slaan..

Voor de zwangere meiden geniet ervan, het is zoiets moois. Hoe is het toch mogelijk dat er een babytje in je buik kan groeien. Hier zal je vaak aan terugdenken. Probeer niet veel te piekeren, maar te genieten!! 

knuffies van MamaSunshine

577 x gelezen, 0

reacties (0)


  • janneke1982

    Hoi lieverd. Ik vind het ongelofelijk balen voor je dat je weer een ronde verder bent. dikke knuffel!

  • noiram

    Mooi gezegd zo is t maar net.We laten ons niet uit t veld slaan en geven de moed niet op!! Liefs Marion

  • MBee

    Lieve blog meid! We can do it! Heel veel liefst Xx

  • ladygamo

    Sterkte meid! Knuff

  • Flis

    Heb gisteren een bloeding gehad dus ben bang dat het voor ons ook van voren af aan beginnen is.....maar weet het nog niet zeker....was 4 weken. Mag ik vragen hoe het bij jou ging?