Twins : Week 10



En we zijn 10 weken zwanger, mijn vriend en ik ( en iedereen van de familie ) beseffen ondertussen al goed dat we een tweeling verwachten. 


De vermoeidheid is nog steeds enorm, en omdat ik ook zo moe ben heb ik wat last van duizeligheid als ik me iets te vlug omdraai. Maar met m'n twee zoontjes kan ik het me even niet permitteren om vlug een dutje te doen, dus vanavond word het vroeg slapen.


Ik begin al een schattig buikje te krijgen ( nieuwe foto in fotoboek ) 3de zwangerschap en een tweeling het zal wel hard gaan! Het overgeven is eindelijk gedaan, maar ik hou nog hout vast, telkens als ik denk het is over, hang ik 's avonds weer boven de wc-pot..


Ik kan niet wachten tot 19 maart om opnieuw een bevestiging te krijgen dat alles oké is met onze kleintjes.. ik ervaar toch meer angst dan bij mijn vorige zwangerschappen. Misschien omdat ik nu echt kwaaltjes heb, en ik ook meer tot besef ben?
Ik heb ook ontzettend veel jeuk aan mijn buik en borsten, ik word er soms gek van! Blijkbaar komt dit door een betere doorbloeding!


Gisteren ook ontzettend hard beginnen poetsen, en de jongens elk hun kamer gegeven, vandaag dan nog even verder gedaan maar ik moest ophouden. Het heeft teveel energie gevergd van me en ik heb zoooooo ontzettend veel spierpijn !


Dus ik denk dat ik het hier even bij ga laten en samen met m'n twee boy's in de zetel ga zetten en een tekenfilm ga bekijken! ;-)



tot de volgende!

435 x gelezen, 0

reacties (0)


  • zoeylove

    Wow dat is echt al een mooie buik hoor voor 10 weken! :)

    Wel heerlijk dat je 2 zoontjes al wat ouder zijn en daardoor ook zelfstandig. Dat scheelt de wereld, kun jij je lekker op je zwangerschap storten.

    Vervelend al die kwaaltjes.
    Die jeuk heb ik ook gehad maar dat scheen te komen omdat ze haar op haar bolletje had, daar schijn je jeuk van te krijgen maar dat is bij jou echt nog te vroeg daarvoor. Da's zo'n beetje vanaf week 20 geloof ik.

    Tegen de misselijkheid droeg ik 'sea band' polsbandjes, werkt echt heel goed, daardoor heb ik niet over gegeven.

    Ben heel benieuwd naar je volgende echo, nog een weekje wachten!

    Liefs, Zoey

  • BonBinie

    Goed je huid insmeren met bodylotion, olie of iets... je hebt een drogere huid door de zwangerschap en daarbovenop is de lucht in huis heel droog vanwege de verwarming!

  • BonBinie

    hihi rustig aan hoor! Die nesteldrang kondigt zich al snel bij jou aan! Je hebt nog zo'n 20 weken de tijd om alles te poetsen Heel veel succes en plezier alvast bij je volgende echo op 19 maart

  • miss-i

    Die jeuk heb ik ook, niet extreem maar moet soms toch is goed krabben