Salaam Aleikoem
Hoi Dames,
Net even gebeld voor de uitslag van mijn HCG-waarde waarvoor gister bloed is geprikt. Wat denk je? 0,0. Oftewel niet zwanger! Ik val bijna van mijn stoel en snap er echt niets meer van. Ik heb 5 testen gedaan, 1x predictor, 1 x clear blue en daarna 3 kruidvattesten. Vier waren poisitief, heb ze laten zien gisteren aan de huisarts. Die ging er ook 100% van uit dat ik zwanger moet zijn, of geweest zijn anders komt er echt geen tweede streepje.
Pff aan de ene kant voel ik een enorme opluchting, maar de assistente moest eerst met de dokter overleggen of het HCG ook niet weg kan zijn en er toch een buitenbaarmoederlijke zwangerschap aanwezig kan zijn. Ze gaat dus even overleggen en moet over een uurtje terug bellen. Dan hoor ik ook of ik woensdag voor de zekerheid nog moet prikken en maandag naar de echo moet gaan.
Jeetje niet zwanger, raar ook weer teleurstellend. Nu heb ik mezelf net ingesteld op een 3e wondertje en begon me er al op te verheugen. Wat zit ik toch raar in elkaar. Nou sowieso moet ik zwanger geweest zijn dat kan niet anders, het hcg moet aanwezig geweest zijn. Waarschijnlijk is het gewoon afgestoten en daardoor het HCG weg getrokken. Allahoe Alem.
Is het raar dat ik me nu toch wat verdrietig voel? Vorige week riep ik nog dat ik blij zou zijn als het een miskraam zou worden, maar daar kom ik dus toch op terug.
Ik houd jullie op de hoogte.
Liefs
Salaam Aleikoem
reacties (0)