Bevallings verhaal

op vrijdag ben ik opgenomen in het ziekenhuis met bloed verlies het was sowieso al de bedoeling haar met 37 weken te halen omdat de groei steeds onzeker was en ze geen risico's wilde nemen. 

op zondag avond hebben ze voor het eerst gel ingebracht.. die reageerde vrijwel gelijk ik kreeg weeën maar 'nep' weeën de alleen maar werden gemaakt door de hormonen van de gel en niet vanuit mijn eigen lichaam ze werden wel hefiger mar kwam geen regelmaat in om 2 uur snachts ben ik gaan slapen met een slaappil.

toen ik wakker werd op maandag 13 augustus waren de weeën verdwenen en de gel natuurlijk uitgewerkt.
ik moest wachten tot de nieuwe gel zou komen maar dit duurde best wel lang eerst moest gekeken worden hoeveel ontsluiting ik mogelijk had maar helemaal niks me baarmoeder mond was wel week maar nog lang en eve lang als de avond ervoor het had dus nik gedaan die gel. ze bereide me daarom ook voor dat het best een tijdje nog kon duren  voor ik ontsluiting had en ze verder konden en ze soms wel 3 dagen aan het 'gellen' waren.   

toch 1mg gel er in en afwachten maar pas om 3 uur smiddags zouden ze kijken of het iets opgeleverd had ... ik voelde al vrijwel reactie op de gel weer het onregelmatige zeurende gevoel maar wel al wat sterker dan de avond er voor .. al snel werd het regelmatig en op het ctg zag ik grote bergen.. 
Ik snel Said smsen dat hij ze tel gereed moest houden want ik dacht dat het wel aan het starten was. 
vlak daarna heb ik op de bel gedrukt omdat het te pijnlijk werd om op zo'n onrustige zaal te liggen en brachten ze mij naar de verloskamers.
toen k daar was was Said er al heel snel ik had echt heeel veel pijn het was echt een nare pijn niks wat ik herkende bij D der bevalling. 
het was toen 1uur en ik werd toen al gek van de enorme pijn ik kon de weeën al nauwlijks opvangen en we waren nog maar net begonnen.
ze hebben me toen getoucheerd voor de zekerheid maar nog helemaal niks.. vast een heftige reactie op de gel! ze zeiden dat ik maar even lekker moest douchen en ze een paracetamolletje voor me gingen halen. 
onder de douch werd het zo erg dat ik echt het uit schreeuwde en als een klein babytje in de rust tussen de weeen zat te huilen.  Ik heb maar 2 weeën daar gehad en toen ging ik er onder uit Said op de bel drukken .... ze kwam weer kijken en 2 weeën later zat ik op 2cm ontsluiting ( daar voor was hij nog lang en dicht )  ze besloten toen gelijk mn vliezen te breken en de ene wee volgde de andere op ze waren echt extreem niet normaal onbeschrijvelijk pijnlijk (echt ik overdrijf niet)  ik heb bij D niet 1x 'au' gezegd en nu heb ik aan 1 stuk door liggen gillen huilen en schreeuwen. 
tijdens elke wee vanaf de gebroken vliezen met 2 cm voelde ik al enorme druk
na een kwartier schreeuwde ik over die druk en said hoorde ik roepen 'ze komt er uittt!!!'  en ik wil de me net omdraaien om te persen en daar was ze al. 
echt ongelofelijk ik was helemaal in shok hoe het zo kon zijn. om 13.00 moest ik gewoon maar een douchje nemen en wachten op een paracetamol en om 13.36 lag ze op me buik. 

mega snelle bevalling zonder wondjes of scheurtjes maar echt ik doe liever D der bevalling 10x achter elkaar dan deze nog 1 keer!! 

gelukkig is het resultaat heel mooi en was het niet voor niks hahaha!! 









649 x gelezen, 0

reacties (0)


  • charis~ilyas

    Prachtig meisje

  • My-Miracles

    wat een prachtig meisje, en ze ziet er helemaal niet zo klein uit hoor. Ze lijkt op jou volgens mij...

  • ~lovemykids~

    Ooh meid wat heftig allemaal.Maar je bent er lekker vanaf.Geniet lekker van je meisjes!!!!

  • Zonnetje*

    Wow, wat snel!! En wat is ze mooi!!

  • mama van farah

    Wat is ze mooi!!!! En idd bizar verhaal! X

  • nora en 3kindjes

    Jaaa verschrikkelijk meid zo snelle bevalling was bij rida precies zo zeiden ze ook ga maar effe douchen hoe sneller je bevalling hoe heviger de weeen nou ze is er gelukkig poppekind

  • Dilonobo

    Oooh wat een herkenbaar verhaal! ! En hey resultaat mag er idd wezen, wat een prachtig meisje heel anders als dr zus!! X

  • Martiine

    Pff heftig, zo beetje was de bevalling bij julia ook! maar wat een mooi meisje zeg, prachtig en ook een heel ander koppie dan djeda of niet! Ik wens je veel geluk met de meiden

  • 2boyss

  • miss-i

    Wat heftig sech!! Maar zoals je zegt.. mooi resultaat (ookal verminderde dat de pijn niet hé ).
    Het is echt een super mooie meid alweer!

  • umm hudayfa

    Oh dat klinkt inderdaad niet prettig meid! Gelukkig heb je het nu achter de rug en kun je lekker gaan genieten van je meisjes! Wat een mooierdje is het ook

  • Blessed2Boys

    heftig he!! ik had dat ook met ginho was ik ook ingeleid met gel en die bevalling was een hel!! alleen maar pijn!
    terwijl de spontane bevalling van jay makkelijk was!
    gelukkig ligt je mooie meid veilig en wel in je armen! en wat is ze mooi!

  • marilin

    Raar he hoe elke bevalling anders is! Wel super dat ze er is!!
    Mooie foto's zie echt haar zus erin!
    Lief jurkje ook in de reiswieg xx

  • 5kiddies

    @aoife je zegt djenna

  • 5kiddies

    By mij was de 3e bevalling juist helss en 2e heel simpel.geen pijn

  • 5kiddies

    Wat heftig meid pfff gelukkig is t voorby! En wat een prachtig prinsesjes Jenna.Geniet er lekker van.

  • KR

    wat een knapperd

  • M.Lover.S

    brittt wat een knappert!!! en op de laatste foto lijikt ze echt veel op djeda... heftige bevalling chick.. hoe gaat het met jou?! xx

  • Aoife.

    Jeeee wat heftig!
    Maar oh wat een mooi meisje weer! Hoe spreek je haar naam uit? Met een Nederlandse J of Dj?
    Van harte gefeliciteerd!!

  • Leyel

    Oeef dat klinkt kuttt ! Bij mij was het precies andersom. Maar wat een popje zeg.

  • Beautifulll

    wat is ze mooii!! En wat een snelle pijnlijke bevalling! poeh poeh! Vind het echt knap van je hoor! Genietse met je mooieee prinsesjes..

  • Momvan3schatjes

    Wauw mooi meisje! Heftig hoor! Geniet ervan,.xx