Bloemetjes gehad! en zielige D!

ik zat al tijdje beetje kort af te doen tege said.... alles irriteerde me beetje! maarja vanmorge was ik lekker met me meisie gaan zwemmen tot uurtje of 1 en toen ik thuis kwam stond ineens said voor me deur zonder pet ! (MIRACLE) haar in de gel en 2 bosjes bloemen + een kaartje hahaha hij heeft toch denk ik wel wat van me houding gemerkt! maar wel lief van hem! hij ging ook nog met D naar de speelgoed winkel maar uitgerekend die was weer dicht! beetje jammer hij voelde zich vet schuldig omdat ze daar voor het raam stond BABY BABY te roepen maar helaas.... toen heeft hij stiekem chipies voor der gekocht die ze erg lekker vind maar van mij nooit mag hahaha
verder was het thuis gezellig alleen net in de avond bracht ik der naar bed om half 8 en tege half 10 hoorde ik der nog moppere beetje huile en steeds mammaaa mammaaaa.... maarja dacht je bekijkt het maar! daar trap ik niet in dat je der uit wil! ineens hoorde ik der echt huile : mamaaa mamaaa dj.ed.a poep!! d.jed.a poepp!! aaaaah voelde me zo schuldig gelijk der kamertje in geholt zat ze daar slaapzak al uit getrokke te huile in der bedje ze was helemaal aan het snikke ze klemde zich aan me vast als een aapie aaaah wat voelde ik me kut zeg heeft ze gewoon zooo lang om me staan roepe en ik ben niet gekomen!! naja gelukkig kwam ik optijd achter voor dat ze in slaap zou zijn gestord met der poep !

505 x gelezen, 1

reacties (0)


  • Zonnetje*

    Ach, gos, arme meid. Maar kan gebeuren hoor meid. Enne lief van Said! X

  • Leyel

    nou dat vind ik wel heel erg lieeef!
    hahhaa agos, nou maar goed dat ze kan praten :P

  • Leyel

    nou dat vind ik wel heel erg lieeef!
    hahhaa agos, nou maar goed dat ze kan praten :P

  • LoveJay

    Sang zo schattig van hem!! hahah wat goed :p

  • miss-i

    Waaauw wat lief van hem sech!! Kreeg je kriebels in je buik zeker?
    Ik heb nog nooit bloemen gehad, alleen 1 keer een roosje :s

    En.. Kon je niet weten dat ze in haar luier had gedaan, je gaat niet elke keer de kamer binnen met 'wat als ze dit of dat heeft'..

  • kaetty

    Ahhhh... Hier ook van de week ook een keer gehad Jason gaat altijd om half 8 naar bed en soms huilt hij dan nog een beetje voor het slapen gaan en valt dan binnen 5 minuten in slaap maar deze keer bleef hij wat langer huilen en dan toch maar een keer gaan kijken en rook het gelijk al toen ik de kamer binnen kwam en toen voelde ik me ook een beetje schuldig. Luier verschoont en daarna ging hij ook weer gelijk slapen want hij was zo moe. Probeer het toch allemaal goed te doen. Hihi..
    Wel lief dat hij met bloemetjes voor de deur stond!