Flesjes en Zwitzal

Jep.. Ik ben al 20 dagen mama ..


Ayden doet het heel goed... hij is goed gegroeid.. 51 cm en 3930gr..


Hij maakt prima om de 3 uurtjes duidelijk dat hij honger heeft.. ik leg hem aan en voed hem bij als dat nodig is.. 


Ik geniet hiervan...maarrr jeetje...ik heb gewoon moeite ermee dan hij groot wordt hahaha , hij is een heerlijk kind huilt niet.. alleen als hij honger heeft.. 


hij lacht steeds meer.. en begint aandacht te vragen merk ik.. blijft iets langer wakker..maar slaapt nog veel hoor..


...


Verder gaat het prima met mij..mijn hechtingen zijn zowat weg..af en toe nog gevoelig..maar het gaat goed... 


Oke update gedaan..Hier komt ie dan...


Met alle plezier van de wereld bestaat mijn leven nu uit zwitzal en flesjes.. daarmee bedoel ik.. ALL BABY EVERYTHING!!!


de apps gaan over ..de baby.. (vriendin van me is 1 dag na mij bevallen) , alllessssss gaat over baby.. duhh dat is normaal..en ik geniet ervan.. maar jaa ik ben zo een mama.. , ik dacht dat ik gelijk aan de sushi zou zitten... nee hoor..mn liefje is nog te klein ..IK GA NERGENS... ik blijf liever in mn zwitzal stash kijken of ik genoeg lotion doekjes heb.. hahaha OJA TIP: KOOOPPP GENOEGGGG BILLENDOEKJES EN PAMPERS...tot mijn verbazig gaan billendoekjes heel HARD!!! ligt het aan mij???


Nog een tip..Infacol in huis halen is ook een goed idee...mn liefje heeft sinds 2 dagen last van krampjes..en JA HET IS ZIELIG!!


Maargoed zie je...het gaat weer over de baby en baby spullen etc..haha


Anyway..ik zag mezelf al in yoga pants aan een glas wijn..en babbelen met een vriendin over hoe geweldig moederschap is.. maare neeeeeejjjjj...ik ben liever in bed aan het slapen als mn blijdschapje aan het slapen is.. 


Ik heb trouwens ook nog last van hormonen denk ik .. nestel drang is OP ZN PIEK HIER.. raar??? ik weet niet als het normaal is..maar ALLES MOET SCHOON ANDERS IS T OORLOG .. oorlog met IEDEREEN... alles moet schoon.. eergister was ik 3 uur snachts aan het opruimen.. omdat ik anders niet kon slapen.. het is echt erg...de geur van cintoenella en robijn zwitzal..zijn op dit moment de geurtjes in huis.. Ik word echt gewoon boos..als iets VIES is.. het verpest echt mn humeur.. ik heb trouwens overal jeuk ook.. kleine puistjes..dat heet ''ontzwangeren'' en als ik iets vies zie.. word mn jeuk geactiveerd ofzo.. hahaha..


dus alles is schoon.. chloor is mn vriendin..cintoenella mn minaar.. en robijn zwitzal.. mn beste vriendin..oja en dreft.. daar trouwen we mee!!


keuken doekjes zijn steeds in de was.. BAH ik word moe van mezelf hahaha..maar even serieus .. beddengoed is om de 2 dagen ook in de was.. ik heb op dit momennt echt een schoonmaak tik.. afwas mag er niet staan anders krijg ik jeuk.. als ik stof zie krijg ik jeuk.. gelukkig word de jeuk minder.... hopelijk word alles weer normaal..


Oja de WC moet verhuizen als die vies is hahahaa ik word helemaal gek als de wc niet schoon is..de badkamer ook.. die schrob ik elke dag.. ik lijk wel een gek als ik t zo terug lees.. maar het is denk ik tijdelijk.. 


Mn gezin is in een schoon huis en ik ben helemaal tevreden....


xx

447 x gelezen, 0

reacties (0)


  • kerryann

    poets je de glans er niet af? heerlijk om te lezen dat het zo goed gaat!!!!! en ja, dat poetsen wordt minder

  • ~Luna

    Niet te veel schoonmaken hoor, ook binnenkort leuke dingen met je kleine en je vriendin gaan doen! Waar haal je de rijd vandaan om zoveel te poetsen, haha.