Open en eerlijk.. (hartverscheurend)

Hoe beschrijf je de pijn die je in je borstkast voelt.. wanneer je verdriet hebt.. de pijn die naar je keel trekt..terwijl je tranen probeert te bedwingen.. je slikt en je voelt een brok.


je proeft je zoute tranen.. je neus loopt.. je hoort jezelf ademen.. en het enige wat je kan doen is in stilte zitten.. niks doen.. gewoon zitten.. terwijl je tranen ..je neus.. je ''brok''


en je hart samen smelten om dit gevoel van verdriet te creeeren , je knippert en voelt een dikke druppel vallen.. ik denk aan mn baby.. en wat ik zojuist heb beschreven word 10 malen erger.. ik heb in mijn vorige blog geschreven dat ik huilbuien heb..en dat ik er nog over zou schrijven.. hier komt ie dan.. ik ben moe..hoelang gaat dit mij nog achtervolgen.. hoelang gaat dit mijn hart verscheuren..??



Ik heb altijd al moeite gehad met dit onderwerp..maar ik denk dat mijn zwangerschap het zwaarder heeft gemaakt.. hoe dichter mn bevaling komt hoe meer ik huil.. ik huil nu ook.. ik huil al een paar dagen.. ik heb goede momenten.. maar er zijn zeker slechte momenten.. en ik weet niet meer wat er is.. ik ben ook een beetje bang om te bevallen..  omdat ik het gevoel heb dat ik alleen ben.. ik vind dit niet eerlijk.. en het breekt mn hart..ik word weer een klein meisje...die alleen is.. en ik wil er van af.. ben moe! en dit is de reden..



Ik ben een afgestoten kind.. mijn moeder wilt mij niet.. (ook niet opgevoed door mijn vader) ik heb een vrezelijke jeugd gehad.. werd mishandeld , geslagen uitgescholden.. gepest door mn voogd en had geen toevlucht voor ''jeugd problemen'' etc... toch ben ik die jaren doorgekomen.. hoe zwaar ik het soms had .. het is ''goed'' gekomen.. alhoewel ik me vaak afvraag als ik ''geestelijk'' toch iets aan heb overgehouden...is het normaal dat ik nogsteeds last heb????..en verdriet heb????...ik ben nu volwassen en ze wilt me nog steeds niet... mijn zussen ..die is ze heel lief voor.. maar ik ..haar jongste.. praat ze niet mee.. we hadden een tijd (2 a 3 maanden ) dat we wel spraken..maar op een dag ging ze weg.. en kwam ze niet terug.. das nouw ongeveer 4 jaar geleden.. als ik mijn moeder op familie feestjes zie en ik groet haar uit beleefdheid groet ze niet terug... das een paar keer gebeurt..dus heb ik het opgegeven... ik heb vernomen dat mijn moeder over mijn zwangerschap weet.. maar.. niks.... ik heb in t verleden geprobeerd om de eerste stap te zetten maar geen resultaat.. dus tja.. dat is em dan he.. ik wenste zo erg dat ik een moeder had.. ik ben bang voor de bevalling.. ik weet niet hoe erg het gaat zijn.. wenste dat ik steun had van dr.. 


Als ik naar vriendinnen kijk..en hoe hun moeder ze meeneemt babyshoppen.. en alles wat bij een toekomstigge oma hoort.. dan heb ik echt een pijn in mn hart.. ik kan bijna niet ademen.. ik begin soms gewoon te hyperventileren..mn arme baby.. arme ik.. 



En ik word moe van de mensen die zeggen dat er wel mensen om me heen zijn die om me geven.. ik denk dan HEY DIT GAAT NIET OM EEN VRIENDIN DIE ME NIET MEER MOET HE!! TIS MN M-O-E-D-E-R!!!!!! 



Ik weet niet wat ik moet doen..en geloof me.. deze blog beschijft niet eens een achtste van wat ik voel van binnen.. het is moeilijk om te zien dat mijn zussen (allemaal ouder) wel van haar genieten..(gun ze het wel natuurlijk) maar tis moeilijk!!! 


Ik hoor zo af en toe van een zus.. wat ''mama'' heeft gekocht .. of heeft gedaan.. of gaat doen.. voor ze.. en ik zeg  ooh wat leuk met de grootste glimlach..!! (meen het ook vaak genoeg) maar eerlijk waar.. ik wacht dan tot ze weg zijn om te huilen....dit is mijn verdrietig geheimpje... ik blijf sterk..en blijf me groot houden.. maar..to be honest.. tis dat niet....het maakt me kapot....



Ik weet echt niet hoe mn bevalling zal gaan.. ik laat het over me heen komen.....



zucht.. nu is een klein deeltje eruit...als blijkt dat ik wat ben vergeten..blog ik wel..



voel me best opgelucht...heb hoofdpijn..en mn ogen zijn dik.. maar voel een lichte opluchting...na het schrijven van mn blog..



xxx.

439 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Novalie

    Bah ik snap je helemaal hoor!! Het lijkt me vreselijk als je zwanger ben en je moeder is bijvoorbeeld overleden maar wat jij heb lijkt me nog erger! Maar geloof me als je straks je kindje voor het eerst in je armen sluit dan zal je sterk worden en alle liefde die je in je heb aan je kindje geven en de beste mama worden die er is!! Heel veel liefde en sterkte

  • si78

    Afschuwelijk en keihard!! Dikke knuffel en veel sterkte! X

  • mamaItalia

    Oh wat vreselijk! Tuurlijk is het normaal dat jouw verdriet blijft, het is je moeder, zij hoort je te steunen en al helemaal nu er zoiets groots gaande is en jij ook mama gaat worden! Het is goed dat je je hart lucht! Heel veel sterkte en denk aan je baby die zal jou nooit teleurstellen!

  • mrdw

    Ken je gevoel en je situatie jammer genoeg goen.. als je wat kwijt wil stuur me maar een berichtje

  • mam1975

    Ohh meis wat verschrikkelijk voor je, zit gewoon met een brok in mijn keel. Ik snap niet dat een moeder zo kan doen tegen haar eigen vlees en bloed. Vind het heel knap dat je geen wrok koestert en vind het ook een beetje lullig van je zussen dat ze zo enthousiast vertellen wat ze met je moeder ondernomen hebben of wat ze gekocht heeft voor hun. Zeggen hun niks tegen haar dan? Dikke knuffel voor jou

  • Ciske5

    Het mooie van een nieuw leven is dat het ook een nieuw begin is. Je baby zal alleen een arme baby worden als je je focust op wat jij en de kleine moeten missen in plaats van wat jullie wel hebben. Ik vind wat je schrijft heel verdrietig voor je, maar lees tussen de regels door ook dat je dit los moet gaan laten als je niet wilt dat je je kindje opzadelt met een verleden waar hij niets mee te maken heeft gehad. Misschien is moeder worden juist de extra zet die je nodig hebt om je vrij te maken van je rol als verstoten dochter.

  • sammiebammie

    Wat een vervelende situatie.. Heel erg veel sterkte! Je komt er wel doorheen!

  • kerryann

    och meis, wat vreselijk!!!!! ik kan me op geen enkele manier voorstellen wat je allemaal hebt meegemaakt (en nog steeds meemaakt). misschien kan je het eens bij je vk aankaarten? zij kan dat misschien in elk geval een beetje van je angst voor het bevallen wegnemen. voor het 'mamaprobleem' kan je misschien een praatgroep of psycholoog opzoeken. voor de rest kan ik alleen maar zeggen: ik weet dat je een geweldige mama gaat worden omdat je een voorbeeld hebt van hoe het NIET moet. in je blogs lees ik alleen maar liefde voor je kleine kereltje en dat wordt alleen maar sterker. echt!!!

  • My-two-Pride-and-Joys

    Jeetje meid, weet niet wat ik zeggen moet, maar wil je echt onwijs veel sterkte wensen.. en ik kan goed begrijpen dat het ongelooflijk pijn doet als je moeder je zo laat vallen.. Mag ik vragen.. heb je wel steun aan je zussen? of andere familie? Hoe zien zij dat? Of sta je echt helemaal alleen? Hele dikke knuffel voor jou!!

  • jady77

    Ik heb je blog gelezen...en Pff meid wat heftig. Ik vind het heel begrijpelijk dat je verdriet naar buiten komt. Helemaal nu je op het punt staat zelf moeder te worden. Iets wat heel ingrijpend is. En je hebt nooit een moeder gehad (oké ze is er fysiek wel, maar niet geestelijk). Ik wil je veel sterkte wensen met je bevalling. Ik weet dat je het kunt want je bent een sterke vrouw. Maar ik begrijp dat je af en toe als een klein meisje troost en geborgenheid wil zoeken in de armen van je moeder. Hou je vast aan je man/partner. Sterkte

  • ManonD

    Wat verschrikkelijk om dat zo te lezen! Ik kan me heel goed bedenken dat wat er ook gezegd word je verdriet daardoor niet weggaat, en als ik iets kon doen om dat gevoel weg te halen zou ik dat graag doen ook al ken ik je niet! Ik vind het super goed van je dat erover praat en je gevoel uit. Hou je sterk en ik hoop dat langzaam je gevoel van intense verdriet minder word xx