Oeps mijn borsten doen niet meer pijn...

Hallo ladies..


Ik ben onzeker..verdrietig ..bang.. 



Mijn echo is pas over 3 weken....nouw heb ik geen pijnlijke borsten meer , heel af en toe voel ik een zielig steekje..terwijl ze voorheen onaanraakbaar waren ..moet ik nu in ze knijpen om wat te voelen... nouw weet ik dat we geen artsen zijn hier met zn alen..maar wou even mn ei kwijt..ik vrees voor t ergste..misslijk, maagzuurr en slaap heb ik wel..maar dat is voor mij niet genoeg om mij dus te overtuigen dat alles oke is..


Ik lees genoeg dingen op internet..ook hier..en ik vrees gewoon dat ik over 3 weken diep teleurgesteld in mn bed lig..


zoals ik al in een eerdere blog had aangegeven heb ik geen steun van mijn moeder..


enige wat ik hoop is dat ik nouw echt een kindje krijg zodat ik die leegte kan opvullen en alle liefde kan voelen en geven...als dat het geval niet is moet ik er maar mee leven.


Vandaag heb ik mijn 2de menstruatie gemist..dus hopelijk is dat een goed teken..dat alles oke is..



thanks for reading..

425 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Novalie

    Hou hoop! Wil niks zeggen joh! Komt echt wel goed positief blijven

  • dream27

    Klachten zeggen echt niet altijd wat meid, dat kan ik je garanderen! Mijn borsten doen nog net zoveel zeer als het niet sommige dagen meer dan tevoren is en kijk wat er bij mij allemaal speelt. Het zegt echt niks je hormonen gaan heen en weer en je zult je elke dag anders kunnen voelen! Prober Toch te genieten en te ontspannen want tegen mij is ook echt gezegd dat stress niet goed is voor je beeb en nu heb je toch stress, mocht je echt eerder een echo willen bel dan je vk op en leg t uit, ze hebben dan vast wel eerder een gaatje voor is! Succes meid, komt goed