Onzekerheid slaat weer toe!

de onzekerheid slaat weer toe.
klopt het hartje nog wel?
blijft het kindje wel bij ons?
mag ik het wel uitdragen?
doe ik het wel goed?
 ben ik wel een goede moeder?
waarom heb ik niet zoveel symptomen ?

enz enz enz de hele dag draaien dit soort vragen door me hoofd heen.

pff soms vraag ik me af of man lief wel doorheeft dat ik zwanger ben.
hij snapt niet dat ik einde van de dag helemaal gesloopt ben 
en voordal nu met een doodziek kind met waterpokken en een keel ontsteking 
ik zit er doorheen.

nog 1.5 week en dan zullen we zien of alles goed is of niet.
mischien even aankloppen voor een extra echo deze week want iks laap bijna niet meer van 
de onzekerheid en de angst Pffff was ik maar 12 weken kon ik mischien een beetje meer genieten

ik haat deze onzekerheid en angst

450 x gelezen, 0

reacties (0)


  • blackvamp

    lieverd ik zou dan idd ff een extra echo laten maken .dan ben je daarna weer gerustgesteld.pfff mannen ze snappen niks van ons en nu al helemaal niet.weet je ik doe wat ik kan en als tie daar niet mee eens is ken ie me dikke middelvinger krijgen
    succes en laat ff weten als je echo hebt gehad xxx

  • windmolentje

    Ik zou gewoon bellen en vragen of je een extra echo mag hoor. Zulke onzekerheid is toch ook niet goed, daar krijg je alleen maar stress van! En wellicht toch ook even met je man praten en vragen of hij wat van je kan overnemen? Succes!

  • RealLove

    aaah meis toch, ik snap je onzekerheid wel hoor, het klinkt raar, maar bij de eerste zwangerschap heb ik er nooit bij stil gestaan dat het ook fout had kunnen gaan! Maar nu we voor een 2de aan het klussen zijn, ben ik er me veel meer van bewust, misschien omdat ik het ook steeds vaker hoor in mijn omgeving en hier op bb..maar denk dat iedereen wel eens de angst van een mk voelt op komen zetten tijdens de zwangerschap..

    Hopelijk gaat het deze keer allemaal goed bij je! Ik heb er vertrouwen in, heb zelf ook de vertrouwen, laat de angst los, laat de angst niet je hele zwangerschap beinvloeden, maar geniet!
    Je kunt het..

    Fijn weekend..

    Liefs Chantalle

  • Hope91

    Als je graag zo'n extra echo wilt voor de zekerheid, zou ik daar gewoon om vragen.
    Ik denk dat ze jou echt wel begrijpen dat je hier slapeloze nachten van krijgt.
    Probeer idd niet te veel te stressen vraag gewoon die extra echo

    Succes meid!