Een snellllleeee update
Ilze:
Geen tanden
kruipt op haar buik en poging op handen en voeten
zit niet uit zich zelf
is een makkelijk meid
Lust alles (tja met liefde klaar gemaakt)
Denize:
6 tanden
kruipt, zit, staat in bed/box,
is niet echt gemakkelijk huilt veel
maar kan het ook uitgieren van pret
Lust alles (en ook voor haar met liefde klaar gemaakt)
Mama:
Zit niet echt lekker in haar vel. Veel dingen lopen niet zoals ik zou willen
loop bij een psychiater maar geen medicijnen. Ik moet voor mezelf opkomen maar dat stuit op tegendruk van andere.
Mn heup gaat steeds verder achteruit. Ik moet op 6 juli een MRI ondergaan als jullie weten hoe dat vorig jaar nog ging laat maar dan. Op 12 juli het gesprek hoe de operatie gaat verlopen. En dan afwachten op de oproep. Kan vanaf vorige week een half jaar duren.
Geen vakantie in het vooruitzicht.
Mn werk...........................wie zijn dat van mn collega's het kraamkado gekregen toen de meiden 8.5 mnd waren. (en toen hebben ze het via mn vriendin meegegeven.
Duizeligheid...........nog steeds nog niets gevonden.
Maaaar ik ga op 2 november (operatie of niet) naar het concert van Zucchero. lekker iets voor mezelf. En nu hoor ik weer iedereen denken wie is dat. Nou een van de beste zangers (vind ik en met mij meerdere) van de wereld. Heerlijk Italiaans mmmmmmmmm Heb er nu al zin in.
Dikke knuffellllllllllll
xxx
reacties (0)