Het begint vorm te krijgen

The Lady'sroom begint vorm te krijgen. De koof is mooi zilver geschilderd en de muren zijn wit gestreept behangen. De ene streep is wit de andere is glanzend wit. De plintjes moeten nog op de vloer (moest nog gedaan worden we wonen hier nu 2 jaar). En met behang eraf halen is het plafond goed beschadigd dus tegen de muur/plafond moeten nu nog een sierlijst gemaakt worden.

Voor de rest heb ik al een paar keer harden buiken gehad en vannacht slecht geslapen door die harde buiken. Maar ja dan moet je het ook maar rustig aan doen. Het lijkt ook of ik door mn voeten zak en dat loopt niet lekker. En achter mijn rug om hoor ik mensen zeggen ja die is ook zwanger (een van de vele op het schoolplein hahahahaha) maar die heeft er twee. hihihihi Voor de rest geniet ik gewoon lekker door hoor met alle kwaaltjes die ik heb (benauwd moeilijk slapen en draaien opstaan lopen, hoofpijn en duizelig).

IK GENIET

liefs

de 3 lady's

p.s.: Die warmte ach die neem ik lekker voor lief en doe een mooi kleurtje op. En na 20 minuten zit ik weer binnen bij te komen (merk dat mn hartslag flink op hol gaat in de zon).

xxx

o en nog steeds niet weten waar ik nu een leuke lamp kan vinden pppffff

508 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mijn Wondertjes

    ben benieuwd wat het eindresultaat van de babykamer wordt?

  • nija

    ben heel benieuwd naar het kamertje! heb je foto's?
    xx

  • mama van S-c en D-p

    Zo te lezen gaat het allemaal goed.Pas wel op dat je niet te veel doet vooral met de warmte. Hier daalt dan de bloeddruk en dreigt flauw te vallen.
    liefs

  • jordaantje

    Hijg, pfff en puf en zucht hihihi klinkt als ook mijn dagelijkse ritueeltje, maar wordt ook genoten! Voor je t weet is t voorbij, pas je wel een beetje op jezelf en je meiden? Liefs

  • babydream

    Kalmpies aan hoor......tis voor een heeeel goed doel......en een lamp missc vind je t stom maar op marktplaats staan ook hele leuke soms xx

  • kez

    klinkt alsof het weer helemaal goed gaat met jullie!! Mooizo! Rustig aan he! liefs

  • vrouwtjetheelepel

    Dus flink aan het klussen, succes.

  • smartie74

    Nou, dat gaat helemaal goed zo te lezen. Geniet er lekker van, doe rustig aan en die lamp, ach, daar loop je vanzelf wel tegenaan :) Waarschijnlijk vlak voordat je gaat bevallen en dan MOET ie natuurlijk dezelfde avond nog worden opgehange hahahaha!!!!! XXX