20 weken zwanger en controle

Vandaag 20 WEKEN zwanger van onze dames.

Heerlijk zeg. Ik geniet volop hoe waar het soms ook kan zijn. Ik klaag niet ik ben gewoon trots. Vandaag met mn privetaxi (vandaag mn schoonmoeder) voor controle geweest en natuurlijk een echo. De 20 weken echo zou ik eigenlijk vandaag krijgen maar die had ik al gehad met 18 weken maar ze waren de tijd vergeten terug te zetten dus hadden we nu weer volop de tijd om te genieten te kwijlen en te lachen om de lady's in dop. De dames groeien goed en zitten keurig op schema. Ze hebben hun a diploma volgens mij al gehaald want zwemmen dat ze kunnen die twee. GEWELDIGGGGG. Mijn schoenmoeder had nog nooit een echo gezien ja op een fototje maar niet in werkelijkheid dus die zat heerlijk te genieten. En als verrassing van de echoscopiste kreeg ze een foto met de tekst voor opa en oma van de twee dames. Haar dag kon niet meer stuk natuurlijk. Ik ben vandaag ook precies (totaal) 5 kilo aangekomen en mn bloeddruk was 130/60 dus ook niks verkeerds mee. De hartjes gingen om het hartste wie kon er luider kloppen dan de andere. En het goede nieuws is is dat mijn gynacoloog die over 2 weken afscheid neemt van al zijn patienten en stopt na 40 jaar gynacoloog geweest te zijn en dik 65 jaar is de zwangere vrouwen die hij nu nog heeft niet in de steek laat en ons nog vrolijk allemaal door de zwangerschap heen lootst. YEAHHHHHHHHHhh dan heeft hij al mijn 4 kinderen op de wereld gezet straks. Echt een top gynacoloog.

Helaas na dit mooie gebeuren zijn mijn schoonmoeder en ik nog naar een dubbele begravenis geweest. Helaas zijn er een man en vrouw de zaterdag voor pinksteren doodelijk verongelukt. Dit zijn kennissen van ons. Het was een lange zit het begon om 11 uur en om 1 uur stonden we pas weer buiten. Heb nu ook een rug van hier tot tokio en terug. Maar de mis was mooi en mooi persoonlijk. Hebben de kinderen maar toch weer mooi voor elkaar gekregen (is toch wel knap want van de 5 woont er nog maar eentje in Nederland en de rest is uitgewaaierd over de hele wereld).

En nu ga ik kijken of ik mn hoofpijn kan verlichten en mn rug kan ontlasten.

Lieffffsssss

kus

Bianc en haar 2 lady's in dop

533 x gelezen, 0

reacties (0)


  • astrid1970

    Zo dat was een heftige dag! Mooi dat alles zo goed gaat!

    Liefs Astrid

  • babydream

    fijn dat t goed gaat..........en kalmpies aan he hihi xx

  • Kaat(1978)

    Wat fijn dat alles goed is en helemaal cool dat je gyn nog ff wil doorgaan! Wel gek he, hoe de momenten van de dag kunnen wisselen... fijn weekend!

  • Cherokee

    Fijn om te lezen dat alles nog steeds goed gaat. En echt ge-wel-dig van je gyn dat ie je niet naar een andere gyn stuurt. Geniet maar lekker van de laatste helft van je zwangerschap. Liefs, Ing

  • nija

    Fijn dat alles weer goed is! heerlijk genieten! en wat een top gyn dat hij dat nog wel doet.....

  • vrouwtjetheelepel

    Wat lief van je gyn dat hij alles nog netjes afrond met de zwangere dames die hij nog heeft. En gecondoleerd met de kennissen van je moeder,dat is ook heftig zeg!

  • jordaantje

    Wat fijn dat het zo goed gaat met de dames en met jou! Nog 17 weken (als het goed is haha) en je hebt ze lekker thuis op de bank bij je! Liefs!

  • Mijn Wondertjes

    Wat vliegt de tijd al weer 20 weken en de dames die het goed maken in de buik. Gecondoleerd met het verlies.

  • bo 1

    Hai meissie wat super dat alles goed is met je kleine smurfjes altijd weer genieten zo'n echo.Nog gecondoleerd met je kennissen.Maar voor nu lekker genieten het gaat al zo snel.
    liefs

  • lievelois

    fijn dat alles zo goed gaat, houden zo...en lekker op de helft...genietse..

  • bientje*

    Idd ... alweer 20 weken! Vind het zooo leuk voor jullie!! Dikke knuf Sabine.