Iets wits in urine..?

Hoi ladies,


Misschien een beetje een gekke vraag, maar wie herkent dit.. ik ben nu 32 weken en 3 dagen zwanger en ik heb sinds een aantal dagen een soort witte waas in mijn urine.. Als ik dan geplast heb dan zie ik een wit wazig sliertje drijven. Het is een beetje gek omschreven maar weet niet hoe ik dit beter uit kan leggen. Ik heb woensdag weer een afspraak bij de verloskundige en zal het haar ook voorleggen maar wil ook graag weten of er meiden zijn die dit herkennen. En misschien weten wat het kan zijn .. Alvast bedankt voor het meedenken. :)


Liefs.

4629 x gelezen, 0

reacties (0)


  • LittlePea

    Je hebt geen jeuk of korrelige afscheiding? Kan nl ook een candida infectie zijn..... Maar je hebt morgen een afspraak bij de vk dus neem aan dat die je wel even kan checken. Succes!!!

  • Taartje

    Nee dat gelukkig niet :) vroeg zij idd ook al.

    Wel meer last van afscheiding dan anders en dan kan het zijn doordat ik plas, dat er een beetje mee gaat de wc in. Klinkt logisch. :) bedankt voor je reactie.

  • Taartje

    Bedankt dames ! :) hoogstwaarschijnlijk dus niks om mij zorgen over te maken ..

    Ik ben gelukkig niet bekend met hoge bloeddruk, heb dit ook nu niet, dus het zal wel meevallen allemaal. Bedankt voor de reacties. X

  • nog-even!

    Ik heb (ook zonder afscheiding) vaak witte vlokken in mijn urine- ook als ik niet zwanger ben. Volgens mijn vk was dat heel normaal en heeft het niks met eiwitten te maken... Ik zag het voor het eerst tijdens mijn zwangerschap. Waarschijnlijk omdat ik normaalgesproken niet echt naar mijn urine kijk

  • Masy

    Idd waarschijnlijk gewoon afscheiding!

  • Lady-Whistledown

    Waarschijnlijk afscheiding.