Raar gevoel in buik

Ik heb dus een raar gevoel in mijn buik, sinds gister. Het is net of ik heel de tijd naar het toilet moet voor de grote boodschap zeg maar. Het zit als een soort band om mijn buik heen en straalt beetje uit naar mijn rug (moeilijk uitleggen). Wordt in de loop van de dag erger........Naar het toilet hoef ik dan niet of ben dan net geweest!

Oja en nog iets; iedereen heeft over innestelingsbloeding en ovulatiebloeding, maar ik heb dus nog totaal GEEN bloedverlies of bruinverlies gehad! AFKLOPPEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Is dit vermoeidheid of inderdaad echt een zwangerschapskwaaltje? Herkent iemand dit?

526 x gelezen, 0

reacties (0)


  • kim005

    ik heb een beetje bruinverlies gehad op 9 weken dus het kan nog komen :-) ik heb ook vreemde buikpijn gehad in de eerste weken van de zwangerschap maar dat kwam niet echt overeen met uw beschrijving... bij mij voelde het eerder aan als menstruatiepijnen. wrss past elk lichaam zich op z'n eigen manier aan dus je hoeft u absoluut geen zorge te maken!!!!! veel succes met de verdere vorderingen van de kleine uk!!
    liefs, Kim

  • Prutske V.

    Zwangerschapskwaaltje!!! Enne ik heb ook nooit geen bloedverlies gehad hoor. Don't worry xxxxxxxxxxxxx