Toch nog zwanger

Lieve BB vriendinnen, Ik heb geweldig nieuws. Vanmiddag belde de huisarts om te vertellen dat het HCG best hoog was. Ze ging overleggen met de poli gynaecologie en de gynaecoloog vond dat ik toch nog maar tot volgende week woensdag (echo stond al gepland voor deze dag) moest wachten.

We werden gek van twijfel en onzekerheid en ik heb daarom de verloskundige gebeld. Zij was zo lief en begripvol om me meteen te laten komen voor een echo. Al gauw zagen we een mooi vruchtzakje met een stipje erin, passend bij een zwangerschap van ongeveer 5 weken.

Ik heb een lange innesteling gehad en dat is de verklaring waarom ik pas 5 weken zwanger ben en niet 7 weken zoals we aanvankelijk dachten.

Vorige week toen de echo gemaakt werd (en de conclusie van de verloskundige was dat ik een vroege miskraam had gehad) was het dus nog te vroeg om iets te kunnen zien op de echo.

Ongelooflijk, we vinden dit echt een wonder. We zijn er heel blij en gelukkig mee.

Volgende week gaat de echo bij de gynaecoloog ook gewoon door. En dan hopen we te zien dat het vruchtzakje en vruchtje mooi gegroeid is.

Wat een week hebben we achter de rug en wat een heftige en verschillende emoties zijn er door ons heen gegaan.

Lieve vriendinnen, hartstikke bedankt allemaal voor jullie steun en voor het meeleven. Jullie zijn super.

Veel liefs van mij

434 x gelezen, 0

reacties (0)