NOD die OD werd

Eigenlijk wel een idee, zo'n blogje...lekker alles van je afschrijven...

Pfff, wat had ik gisteren een goede hoop toen ik om 7 uur (geen tijd natuurlijk..op een zaterdagochtend) wakker werd. Op hetzelfde moment doet mijn ventje ook zijn oogjes open en we denken allebei hetzelfde: go pee on a stick!
Ik had de CB test nog van de vakantie in Spanje, dus ik zat me al te verheugen op een "embarazada" op het beeldschermpje hahaha. Ondanks dat ik geen pijn in mijn boobs had zoals vorige keer, voelde het deze maand toch echt heel anders en aangezien mijn NOD voorbij was gegaan zonder ongesteld te worden, was ik er heilig van overtuigd, dat het raak zou zijn.
Het zandlopertje bleef langer in het schermpje dat ik me kon herinneren van de vorige keer, maar ik testte deze keer dan ook eerder. Vervolgens viel het schermpje gewoon uit! Pokkeding van Spaanse makelij! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRR! En om 7 uur is ook de Kruidvat nog niet open, dus er zat niets anders op dan lekker in bed te blijven liggen en verse jus te krijgen van mijn mannetje.
We hebben maar een filmpje opgezet...
Na een goed half uur verdwenen plots de rare steekjes die ik eerder niet kon plaatsen en ja hoor..als donderslag bij heldere hemel begon de oh zo herkenbare lage rugpijn, die ik maar met 1 ding kan associëren: The Bitch.
Weer een half uur later moest het dan toch: naar de wc..en ja hoor, gewoon keihard ongesteld. Kut. Mijn lijf gaat dus kuren krijgen...beetje afwijken van de 28 dagen, tsss. Und jetzt? Hoe moet ik nu mijn NOD uitrekenen?? Aaaarghhhh! Mijn eierwekker-lijf doet het niet meer! Dit is nieuw voor mij.
Klein emo-momentje gehad in bed bij mijn ventje, dat mag dan wel eventjes, maar daarna vol goede moed begonnen aan de dag.
Nou goed, ik heb maar van de gelegenheid gebruik gemaakt om gisteravond lekker een paar sigaretjes te roken en een paar wijntjes te drinken, gevolgd door nog 2 whiskey thuis. Olé!
En afgezien van de ongeregeldheden won mijn team ook nog eens fijntjes :D
Al met al dus een goede avond ;)

En nu, om even met Mevrouw Stemband te spreken: De derde rondeeeeeeeeeeeeee!



414 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Tweeling77

    Erg grappig geschreven! Hier ook maar aan een wijntje gegaan, de 5e rondeeeeee! Ach, juni is een mooie maand om uitgerekend te zijn toch?

  • sarah08

    He meis! Zitten wij dan even in hetzelfde schuitje! Ook wij gaan naar ronde drie sinds vandaag, het druilerige weer maakt mijnnstdmming niet beter. Ik duim voor jullie!

  • Tina79

    Heej Spookje, leuke blog. Moet je vaker doen. Het helpt idd. Succes in de komende ronde. HET KOMT GOEOEOEOEOED!!!!!