Operatie M goed verlopen

Vanmorgen is mijn klein aapje geopereerd. Oorspronkelijk was het enkel voor zijn amandelen, maar na de operatie kreeg ik te horen van de dokter dat hij ook terug zijn neuspoliepen heeft moeten verwijderen omdat ze weer veel te groot waren.

M is echt heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel flink geweest!! Toen hij in het OK lag, en hij het maskertje op zijn mond kreeg, nam hij het zelf vast en zei hij "neen, ikke doen mevrouw" hahahha. Ze wist niet wat ze hoorden. Na een half uurtje mocht ik terug bij hem, op de recovery (uitslaapzaal) en weende hij wel een beetje, maar dat is niet meer dan logisch he.

Wel was ik enorm geschrokken, overal waar ik keek, was er bloed, in zijn mond, neus, in zijn bed, op zijn hemdje, noem maar op. Maar gelukkig was de verpleegster zo lief om M even wat op te frissen.

Na een 20tal minuten begon het, overgeven tot en met, al het bloed dat hij ingeslikt had, moest hij uiteraard ook weer kwijt zien te geraken he. En hupla over knuffel nr 1, nog geen 5 min later, hupla over knuffel nr2. Gelukkig was mama voorzien en had ze 5 knuffels meegenomen. Gelukkig heb ik er maar 2 moeten wassen.

Nu ligt M mooi flink te slapen in zijn bedje.

Waar heb ik mij in godsnaam druk over gemaakt??? Er zijn hier mensen (op BB) die moeten vechten voor hun kindje, en dan panikeer ik voor zo'n kleine operatie?! Foei shame on me.

Ten slotte nog een paar foto's van M in het ziekenhuis vandaag.

409 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mamavaneenwonder2010

    Wat en stoere vent, fijn dat het gedaan is. En je hoeft je nergens voor te schamen een operatie voor en kleintje is ook niet fijn. Hoop dat hij snel weer helemaal opknapt

  • mama-pip

    niks geen shame on you! het is jou kindje en dan is geen enkele pijn prettig,, wees maar trots op jou knappe kerel. dapper ventje hoor!

  • josah

    Nou ik zou het ook niet leuk vinden hoor! Als mama wil je toch geen enkele pijn voor je kind, groot of klein! Maar wel fijn dat het weer voorbij is, en goed is gegaan!

  • ~~WENDY~~

    Is normaal meis dat je zo reageert, ik zou net zo reageren.
    Ik maak me ook druk als het om mijn meisje gaat.
    Er zijn ergere dingen, maar het is je eigen vlees en bloed.
    Maar wat is hij flink he!!
    En nu? Ijsje eten?? Hihi!
    Dikke voor jullie

  • Doenjah

    wat fijn dat het goed verlopen is. Heeft hij niet al te veel napijn?
    en superstoer zelf het kapje ophouden!!!