Afgelopen zaterdag met me lieve gezinnetje naar Eindhoven geweest voor een dagje shoppen.. Ik had echt shirtjes nodig want me borsten en buik paste bijna nergens meer in. De kids waren mee dus niet echt de tijd en het geduld om broeken te passen.. Dus gaan we morgen naar Nijmegen om met ze 2en te kijken voor platte schoenen en broeken. Begin echt last van me bekken te krijgen op me hakken :-$
maar zag een superaanbieding van de kinderwagen die wij graag wilde hebben... Dus de kinderwagen besteld en net binnen gekregen nu begint het toch wel echt te worden de babykamer is al klaar alleen nog de meubels een kleurtje geven..
Ni maar genoeten van de komende weken volgende week donderdag naar de verloskundige het hartje voor het eerst luisteren..
reacties (0)