Van roze wolk naar donderwolk

Vandaag zijn we weer bloed laten trekken. Uiteindelijk, ook al weet je dat het niet mag, begin je terug te hopen. Hopen dat uw hcg gestegen is. Hopen dat het gewoon heel pril is. Gewoon hopen dat je over 8 maanden een klein wondertje in uw armen mag houden.

Toen de telefoon ging en ik het resultaat te horen kreeg ben ik letterlijk van mijn klein overgebleven roze wolkje gedonderd. Mijn hcg was van 24 naar 18 gedaald.

Het doet toch enorm pijn om te weten dat je uw droom even kwijt bent, dat hij zo dicht bij is geweest en dan plots door je vingers weg glipt. 

Toch bekijk ik het positief, het wil zeggen dat dit kindje niet klaar was voor deze wereld. En dat we onze hoop niet mogen opgeven voor ons eigen klein wondertje.

Liefs
Sjattiepops

409 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ~pebbles~

    dikke knuffel.... het is en blijft een rot gevoel!!
    Maar op een dag hebben jullie ook jullie eigen warm bundeltje geluk!