Week 21

Mijn 'op de helft' week zit er nu echt op. Vanaf nu is het aftellen in plaats van optellen. Ik vind het eigenlijk niet zo erg, voor mijn gevoel gaat het aftellen langzamer dan het optellen. De weken rond de punctie zijn voorbij gevlogen, maar het leek wel alsof ik voor eeuwig in week 20 heb gezeten.

De afgelopen drie dagen heb ik cursus gehad. ISTQB Software Testing Foundation om precies te zijn. Het is een hele mond vol, maar het stelt niet zoveel voor eigenlijk. Wel heel interessant en een hoop geleerd. En het examen vrijdag (40 meerkeuze vragen) ging ook heel goed. Ik krijg pas over twee weken de uitslag, maar ik ga ervanuit dat ik het gewoon heb gehaald.

Wij hebben de orderbevestiging van de kinderwagen binnen, ik denk dat het even een spaarrekening plunderen wordt ;-) Wij hebben trouwens gekozen voor de Mutsy Slider Brown. Ik wilde eigenlijk paars, maar Joris mocht de kleur kiezen. Aangezien er geen zwarte Sliders zijn, is er voor bruin gekozen. Ik vind het prima, het is een mooie kleur!



Gewicht: 73,2 kg

474 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bois

    mooie wagen hoor meid!