17 juli - 1 jaar!

Jaja ik heb de datum er maar even bij gezet want ze eigenlijk alweer 1 jaar + 1/2 mnd... Neem te weinig tijd om af en toe een blogje te schrijven.

Op haar verjaardag was ze ziek...de koorts was al een paar dagen daarvoor begonnen en we hadden nog de hoop dat ze dan weer beter zou zijn. Helaas... 2 dagen erna was ze in ieder geval weer de oude. Het was een virus, verder niets ernstigs. Behalve dan dat je natuurlijk wel goed in de gaten moeten houden of ze wel genoeg drinkt en eet, maar goed, 't is weer achter de rug. Haar verjaardag hebben we wel door laten gaan, alleen met familie. Vrienden hebben we maar afgebeld omdat het anders veel te druk zou worden. Moooooie feestmuts gemaakt (foto's volgen nog wel) met roze bontrandje, bloemen en glitterletters. Oei, ik was trots op mijn creatie. Stond d'r zo schattig. We hadden ook een slagroomtaart helemaal voor haar alleen gekocht, maar omdat haar eetlust natuurlijk niet echt je dat was....heeft ze met geen vinger aangeraakt. Ik had zo graag willen zien hoe ze ermee aan de slag zou gaan! Veel kado's en veel slapen. En dat was het dan ook wel. Wel gevierd dus....maar volgend jaar beter!!

Verder gaat het erg goed; lopen doet ze nog niet maar wel overal tegenaan staan en overpakken. Het zal niet zo lang meer duren verwacht ik. Haar mondje is nog nagenoeg tandenloos... twee onder en boven komt er nu net eentje aan, maar nog echt minimaal. Overal naar wijzen en 'apekooien' op de bank is hetgeen ze het allerallerliefste doet.

Ze staat ook weer op de foto: http://www.nono.eu/ Het zijn foto's van Maart j.l. dus ze is enorm gegroeid in de tussentijd. Zij heeft het 'berenpakje' aan en een grijs setje met streepjes. De brochure hebben we ook gekregen, trots als een pauw! Ze is ingeschreven bij zo'n babymodellenbureautje, maar heb er afgelopen 5 maanden eigenlijk niets meer mee gedaan. Het is toch wel leuk hoor, haar zo af en toe ergens in te zien verschijnen. Misschien nog een keertje en dan is het ook wel over. Ik ga niet met 2 kindjes op pad.

Met mijn zwangerschap gaat het prima. 27 weken alweer en we zijn de nieuwe kamer voor Nynke al aan het inrichten. Wel weer een complete babykamer aanschaffen....voor een peuterbedje oid is ze echt nog veel te klein en de commode hebben we voor haar ook gewoon nog erg hard nodig. En een kledingkast delen met haar zus? Past niet! Nynke heeft (ze hebben) zoveel kleding....

509 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sinderella

    sorry, ik ben zoo lang niet hier geweest... als nog van harte met het 1e jaar!! en ik denk nog een week of 7 en dan uitgerekend:) Veel succes!!

  • Tieske74

    Wauw, wat een natuurtalentje....ik ben stiekem wel een beetje jaloers.....maar ik woon gewoon te ver weg van de Randstad. Sven zou het ook goed doen met zijn ondeugende koppie.
    Jeetje 27 weken alweer???? Wat gaat dat toch snel!!

  • mama van Jasper

    Wauw, wat zijn dat leuke fotoos!! Ik herkende haar meteen.. Mag je echt wel trots op zijn, ze zijn SUPER!!

  • mama van Jasper

    Ohh, jammer dat ze ziek was op d'r verjaardag... Maar wel fijn dat ze toch nog veeeel kadootjes heeft gekregen
    Nogmaals een verlate maar dikke proficiat en ga zo ff kijken naar haar foto's...
    Fijn dat ze het verder zo goed doet en dat je alweer 27 weekjes ver bent. Het gaat echt snel!!

  • bo 1

    Hai hai wat heerlijk om te lezen dat het allemaal zo goed gaat wel jammer dat ze op haar verjaardag ziek was volgend jaar weer een nieuwe kans om een taart om zeep te helpen natuurlijk nog GEFELICITEERD met je meissie en alweer 27 weken wat vliegt de tijd zegnou meis geniet van al het moois
    liefs x