Lekker trutten

Hi ladies, allemaal fijn weekend gehad? De babykamer is binnen! We hebben hem samen in elkaar geschroeft en hij is zo mooi. De kleine smurf heeft de mooiste kamer van het huis en de meeste kastruimte! Die minikleertjes en dan die grote kasten! De commode is nml ook flink aan de maat. Toen alles stond moest ik wel een traantje wegpinken, dit is toch zo'n moment dat je je leven lang niet vergeet. Het is ook zo mooi om te zien dat m'n vriend er zo druk mee is, hij minstens zo in de wolken als ik en helpt me met alles! Zelfs als ik met een fles schuurmiddel aan de slag wil gaan dan vraagt ie of dat wel een goed idee is. Schuurmiddel?! Net alsof dat op je longen slaat ofzo haha!
Ook voel ik nu elke dag wel een paar schopjes, schattig is dat. Laat ons vrijdag maar weer even gluren naar ons kadootje. Allemaal duimen dat het goed is en dan laat ik jullie zsm weten of het een ballerina of een voetballertje wordt!

liefs Sabine

475 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama van Belle en Donna

    Alweer 20 weken wat gaat het snel!
    Geniet van je zwangerschap

    Liefs

  • Mirjan79

    Wat heerlijk he!!! Succes vrijdag en ben benieuwd!!

  • wurmpie

    Heerlijk meid, dat het zo goed gaat. Lekker van genieten....
    En die grote kast zit zo vol hoor! ;-)
    Ben benieuwd naar het geslacht van jullie cadeautje!

  • sinderella

    Heerlijk, niets leuker dan het voorbereiden op die kleine uk! Geniet maar lekker!

  • Es, mama van Naomi

    heerlijk geniete ervan!! ik kan ook niet wachten dat de kinderkamer binnen komt, wij moeten nog 2 en een halve week geduld hebben!!

  • netje*74

    Reken maar dat ik voor jullie duim!! Leuk hè, als je merkt dat je lief er toch ook wel heel erg mee bezig is. Die van mij begint nu geloof ik ook een beetje aan het idee te wennen.
    Ben benieuwd naar je nieuws vrijdag: Ballerina of voetballer. XX