Even een update over de laatste controle. Vandaag zou het vruchtwater en de navelstreng worden gecontroleerd. Die waren gelukkig goed. Ook zijn er metingen gedaan, terwijl dat niet hoefde. De arts-assistent vindt dat alleen maar lastig. Maar goed, ze zouden nu 1600 en 1730 gram zijn. Daaraan zie je dat de metingen minder nauwkeurig zijn want Mustang was vorige week ook al 1730 gram. Ze zitten hiermee op de onderste lijn van de groeicurve voor eenlingen. Dat is niet erg, maar ze moeten wel blijven groeien. Dus elke week controle of alles het nog doet is vanaf nu vaste prik.
Ze bewegen allebei heftig moet ik zeggen en ten opzichte van de vorige keer was Dakota inderdaad gedraaid. Nu ligt die in stuit en die andere er overheen. Lekker met de koppies bij elkaar in mijn rechterzij. We hebben nu wel fotootjes van het gezicht van Mustang meegekregen. Lijkt wel erg op Dakota hoor!
Volgende keer krijgen we antwoord op de vraag of 38 weken=halen nou protocol is of niet. Deze arts-assistent wist er in ieder geval niks vanaf.
Bloeddruk blijft ideaal trouwens: 125/70
reacties (0)