Controle 17 augustus

Vanochtend voor een losse controle geweest, zonder groeiecho. Nog steeds geen echte gyn gezien, maar deze keer wel twee! mannelijke arts-assistenten. Ook niet verkeerd. Ik had niet echt iets te melden. Wel verteld over mijn toxoplasmose-onzekerheid nadat ik in de vakantie in de poep had gestaan en verteld dat ik het heet had. Dat is sinds gisteravond zo. Ik zweet me een ongeluk.

Bloeddruk nog steeds prima met 116/66. Kleine echo gemaakt, liggen ze er dus niet meer keurig bij! Ik had ze wel flink voelen schuiven en draaien, maar dit viel toch wat tegen. Degene die nu onder ligt, ligt in een soort stuitliggging met z'n billen en de andere ligt daarboven overheen. Dus die ligt dwars met zijn kont aan de bovenkant. De hoofdjes liggen nu bij elkaar. Ik hoop dat ze nog even druk blijven draaien!! Wie wie is, is nu trouwens ook niet meer duidelijk............snik 

Oh, ja, ik heb daarna nog even bloed geprikt voor mijn Hb. Die uitslag is er dan de volgende keer, op de 29e augustus.

En dan los van het bezoek aan de arts, vanochten op de weegschaal gestaan en 13,5 kilo aangekomen tot nu toe.

514 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ddee

    Oh jee ja dat had ik een paar weken ook maar bij mij is nu de kans echt heel klein dat ze nog draaien ik denk dat ze bij jou nog alle kanten op kunnen want bij mij zeggen de gyneacologen dat het ondanks ruimtegebrek nog steeds kan draaien daarom maken ze de dag voor de keizersnee nog een echo. En dat je het heet hebt kun je geen bloedarmoede hebben of in ieder geval een lagere waarde ik heb namelijk toen steeds hitte aanvallen gehad en daarbij werd ik duizelig... Oh hahah ik lees nu dus pas dat je hb gecontroleerd word..... Nou goed hou vol en ik ben benieuwd wat er uit komt.

  • Cato11

    Hoop voor je dat ze nog draaien!
    13 kilo voor een tweeling is echt weinig!! Heel fijn voor jou! Ik ben er met 1 al 11 aangekomen.

  • dolgelukkige~mama

    Oh het lijkt me geweldig, een tweeling hopelijk draaien ze nog tijdig in de goede richting.
    Ik vind het moeilijk zelf te voelen hoe hij ligt, ik voel hem ook constant draaien. Ik probeer me nog niet druk te maken. Dat zal pas voor 32 weken zijn Tot die week kan het nog 'alle kanten' uit he (wat een toepasselijke uitdrukking )

  • Anne3

    Ze gaan nog wel draaien hoor. Dat was bij mij ook zo. Nu liggen ze, sinds vorige week, bij mij beide met de hoofdjes omlaag. Dus hopen dat dat zo blijft!
    13,5 kilo is netjes hoor! Ik ben tot nu toe 13 kilo aangekomen.
    We doen het goed hè!

  • Babylans1

    Wow netjes hoor! Ik ben met 1 kind al 18 kg aangekomen in totaal, zat ook op 13 kg bij 30 weken!
    Fijn dat alles verder ok is, heel veel succes verder!