40 weken...

?40 weken controle...bloeddruk was laag 120/55, dus van zwangerschapsvergiftiging zeker geen sprake ;) Baby maakt het nog prima, is nu wel weer ingedaald en weer vast met haar hoofd. Geen inwendige check gehad...maar ik word maandag gestript als ze er dan nog niet is want ze willen wel proberen inleiding te voorkomen (en ik ook).

Ben nog een beetje aan het bijkomen want op de terugweg liep ik even langs de nieuwe supermarkt aan het einde van de straat om een brood te kopen. Vandaag was juist de opening van de supermarkt dus het was MEGA druk, hele lange rij bij de kassa; sta je dan met alleen je brood en je pakkie melk.

Iets te warm en te druk...en toen lag de 40-weken-zwangere-Roos opeens op de grond. Flauwgevallen. Alles goed hoor, ik kwam snel weer bij, maar die hectiek meteen: iedereen in rep en roer, manager erbij...ik schaamde me dood, wilde zo snel mogelijk weg!

Thuis helemaal overstuur Bart gebeld en die schrok zich ook helemaal rot, maar daarna voelde ik me weer opgelucht haha. Laat zusje nu maar komen, want op deze manier durf ik helemaal het huis niet meer uit ;)

x

462 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Eindelijkzwanger!

    Wat erg zeg dat je dat juist dan moet overkomen!!! Gelukkig is het goed afgelopen!! Het zal vast niet lang meer duren voor die kleine schurk er is :-) succes met de laatste loodjes!

  • D-K

    Weer goedgekeurd dus! :) Ik schrok al toen ik het las op FB, ben blij dat alles goed is! Laat haar maar snel geboren worden, wij zijn zo nieuwschierig

  • samtygo2012

    Natuurlijk snap ik dat je liever natuurlijk bevalt dan ingeleid te worden, maar heb je nare ervaringen met inleiden of ben je er bang voor of???
    Gelukkig dat je na het flauwvallen niks verder opgelopen hebt,en dat er niks aan de hand is!
    Doe je rustig aan met je laatste daagjes zwanger zijn?

    kus, samantha en tygo

  • Appel

    heh, wat een gedoe, wel fijn nieuws dat ze weer is ingedaald. Nog even volhouden!

  • mama.lief

    Wat fijn dat er geen zwangerschapsvergiftiging is. Een geruststelling! Phoe phoe wat schrikken in de supermarkt! Hopelijk beval je snel! Sterkte met de laatste loodjes. x

  • WensjeAS

    Oh jeej meid, wordt nou toch wel erg spannend. Ze kan ieder moment komen. Duim voor je dat ze zich snel mag laten zien :)

  • gizmo82

    Laat zusje maar komen! Echt naar om zo te lopen op je laatste loodjes.

  • merelo

    Wat en schrik! Gelukkig nog maximaal 2 weken en dan ben je van je dikke buik af en kun je genieten van je twee meiden!

  • having-a-baby

    O wat naar zeg! Snap dat een flinke huilbui dan even oplucht! Het duurt niet lang meer meis.... Ik hoop dat e maandag niet meer naar de vk hoeft, maar dat ze bij jou komt voor een na controle! Xoxo

  • KiekiexQuienn

    owjeejjj,, dat had ik een keertje bij de ikea... moest ook lang wachten in de rij...en zooo druk... idd je schaamt je rot :P maar hopelijk werkt t strippen :D en heb je snel je kleine in je armen x