Wat een rot dag zeg! Alles loopt vandaag mis zeg! Ik moet nu even mijn hart luchten. Vanmorgen ging Sam samen met Damian even boodschappen doen. Om half 11 zou er een vriendin langskomen voor kraamvisite. Ze was er net 5 minuten toen de deurbel ging, was het iemand voor het gehoortestje. Ja idd veelste laat, ze hebben in het ziekehuis het hielprikje gedaan, en het gehoortestje zou thuis wel komen. Nou de kraamhulp heeft twee keer gebeld en wij hebben deze week ook drie keer gebeld, elke keer zouden ze contact met ons opnemen. Maar dit gebeurde dus niet!!
Sam was er nog niet, alleen mijn vriendin toen ze het gehoortestje ging doen. Het rechter oortje is dus 5 keer getest, en niet door de test gekomen. Gelukkig was de linker wel meteen door de test. Maar daar zit je dan met je kraamvisite, fototoestel in de hand, ik kon wel janken. Nu komt er maandag iemand met een ander testje. Hopelijk gaat het dan goed! Nu maak ik me natuurlijk zorgen, en moet ook nog eens wachten tot na het weekend.
Daarbij loopt de borstvoeding voor geen meter, ik heb niet genoeg melk, dus na elke voeding moeten we bijvoeden. Uiteindelijk is me geadviezeerd om de voedingen te kolven. Dus nu ben ik al twee dagen berta de koe aan het spelen. Ik kolf nu om de twee uur dan heb ik tussen de 20 a 30 cc, dit geven we aan haar. En daarbij vullen we het aan met kunstvoeding. Als ik kolf voel ik me heel rottig, het zweet breek me uit en ik word heel misselijk! Heeft iemand een idee hoe dit komt? Ik wil heel graag borstvoeding geven, maar dan liever direct uit de borst. Ik wil er van genieten, maar dat kan ik nu niet. HELP
Sorry voor mijn zeur blog, maar zit er even doorheen!
reacties (0)