Onzekere zenuwen

Nou daar zijn we dan, de dikke vette streep is gehaald, maar dan die onzekere echo, grrrrrr...oke het was nog vroeg, maar volgende week wordt het allemaal duidelijk...Ik was met de andere zwangerschappen meteen aangekomen , maar nu, afgevallen??? ja gunstig toch, er komt nog genoeg aan denk je dan, maar toch..

Borsten heb ik helemaal geen last van en knijp er elke dag in hahahaha, plassen wel vaak en vaak en vaak..Heb megahartkloppingen sinds die echo, dat was echt veel minder voorheen, duizelig en beetje misselijk...Gelukkig maar, maar voel de zenuwen door mijn lijf ipv relaxe te genieten...Was gaan babyzwemmen met een vriendin en haar kindje van 6 maanden, heerlijk dat getrappel, maar toen hij flink in mijn buik trappelde, voelde ik wat verzet van de onderbuik, hihi, dat was weel weer heel fijn!!

Nog 1 week en dan wil ik mijn profiel volproppen met echo's en positieve blogs!!!

450 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Ukkie76

    Ik hoop op een super echo!!!
    Dikke knuffel

  • cheyenne26

    Ik duim heel hard voor je dat je volgende week een kloppend hartje gaat zien op de echo!
    Liefs

  • jody

    Zenuwslopend he, dat wachten op een echo... bah....
    Maar het komt goed meid...!!
    Nog een weekje afzien... ik duim voor je voor een fantastisch mooie echo!!

  • Marietje80

    Ik hoop heel erg dat je volgende week idd je profiel kan volproppen met echo's en positieve blogs! Ik duim voor een mooie echo!! Probeer ondertussen (makkelijk gezegd natuurlijk...) te ontspannen. Liefs

  • Anne3

    Houd moed! Ik weet zeker dat je volgende week een mooi kloppend hartje zult zien! (misschien wel 2!!!)
    Stress en zenuwen zijn niet goed voor een zwangerschap! Relax... het komt goed! Lfs. Anne

  • zonnebloem81

    Ojee, ik was er al bang voor dat dit ging gebeuren. Maar is ook volstrekt logisch! Blijf je positieve vorige blog lezen he meid, probeer dat gevoel weer te grijpen. Wel mooi wat Talantha zegt: nu, op ieder moment van de dag, kan dat hartje ineens groot genoeg zijn en stevig genoeg kloppen waardoor hij wel zichtbaar zal zijn op de echo. En wedden dat als jij je volgende echo hebt, je het knipperlichtje mag aanschouwen! Komt echt goed.

  • lena83

    Nog even geduld en dan kun je vast met volle teugen genieten van de zwangerschap. Het is heel logisch dat je wat onzeker bent omdat je bij je echo nog een hartactiviteit kon constateren, maar dat is heel normaal in dit stadium van de zwangerschap.

  • mamaongeduld

    het blijft spannend, in het begin maar ook daarna hoor! Tot bijna 7 weken voelde ik echt helemaal niks! Om gek van te worden! Maar het komt wel goed hoor! Nog even wachten tot de echo en dan kan het feest losbarsten!

  • bcjr

    Dat kleintje zit daar helemaal goed in je buikje en groeit goed hoor maar snap wel die zenuwen en dat met die borsten had ik ook en afgevallen had ik ook in het begin....haha nu pas 2,5kg bijgekomen en ben 28 weken ben benieuwd hoeveel er volgende week is bijgekomen

  • LVS

    Ik hoop het echt heel hard voor jou hoor!
    Vervelend he, die onzekerheid en dat afwachten.
    Ik wou dat we gewoon ons eigen echo-apparaat kregen voor thuis, zodat we elke dag vlug eens konden kijken of alles nog goed is. (hartje, beweging, ..) Na een echo ben je toch altijd meer gerustgesteld he.
    Ik duim voor jou voor volgende week. Ik denk dat het wel een positieve echo zal zijn hoor.
    Laat je maar niet gek maken door dingen die je wel of niet voelt. het is verschillend per vrouw en per zwangerschap. Maar ik ken het gevoel ook hoor: ik probeer ook alles wat ik voel of niet voel te analyseren dus ik begrijp je wel.
    Ik duim voor jou en ik verwacht een positieve echo volgende week van jou hoor!!!

  • Lumi

    Ik wacht vol spanning aankomende week af. Het is je zo gegund