Vandaag 7 April 2013..
Hoi Lieve Dames,
Hier gaat alles weer goed met mijn gezondheid, de borstontsteking was na 3 dagen weer weg, en na 5 dagen mocht ik Viënna weer borstvoeding geven, omdat mijn melkproductie in die 5 dagen minder is geworden, kolf ik nog maar 2 maal per dag, en dat is dan ongeveer zo'n 140cc.. dus krijgt ze nu ook flesvoeding erbij..
En ze doet het er supergoed op!
Ook slaapt ze ook bijna elke nacht lekker door.. ze krijgt om 22:00 haar laatste flesje, en dan slaapt ze meestal door tot 07:00, soms komt ze ook nog een keer om 03:00 maar dat is zelden.. het is gewoon net als Noëlle een slaapkoppie..Onze Doornroosje..
Woensdag is het CB langs geweest voor een huisbezoek, een hele gesprek over alles en nog wat, Kevin was er ook bij.. en daar vroeg ze ook van alles aan.. komende woensdag gaan we naar de inloop-ochtend van het CB om Viënna weer te wegen en te meten, ben benieuwd op hoeveel ze nu zit!
Haar geboorte gewicht was 2910 en de laatste dag van de kraamzorg na 10 dagen woog Viënna 3150..
Verder heb ik aanstaande vrijdagavond een afspraak bij de tattoeist voor mijn nieuwe tattoo, ik heb hem al ontworpen, en hij is erg mooi geworden al zeg ik het zelf.. hij past super bij mijn grote tattoo op mijn rechterzij.. Ik laat de namen zetten van mijn 2 prachtige Dochters, hetzelfde lettertype als op het geboortekaartje van Viënna... Noëlle & Viënna en 2 Vlinders erbij.. Mijn lichaam staat straks vol met vlinders..
Ook Kevin laat binnenkort een tattoo zetten van Viënna.. hij wil haar naam op zijn borst in hetzelfde lettertype..
Ik schrijf dus komend weekend snel een update met foto's van mijn nieuwe tattoo voor mijn 2 hartjes..
Liefs Chantalle
reacties (0)