Vanaf 3 Januari ons nieuwe huisje

Vandaag Donderdag 20 December..

Hoi Lieve Dames, 

Daar ben ik weer.. met super goed nieuws! Vanmorgen naar de woningbouw geweest, en kreeg meteen de sleutels mee om een kijkje te nemen in het nieuwe huis.. dat ging vlot... hahahaaa..

Kevin was gewoon gaan werken, dus die had ik via whatsapp een foto gestuurd van de sleutels.. hij meteen bellen, en zei dat hij optijd thuis zou zijn in de middag om het huis te gaan bekijken.. Maar de sleutels branden natuurlijk in mijn zak, dus ik gezellie langs bij mijn ouders, en zo gingen we dus alvast een kijkje nemen..

Het huis is erg leuk, beneden precies hetzelfde als ons oude huis, maar dan gespiegelt.. keuken is iets groter, en het huis is veel lichter door grotere ramen, dan waar we nu wonen.. boven zijn de kinderkamers ook wat groter, en wij gaan er op achteruit, mits we een muur in de toekomst eruit gaan breken, want nu inbouwkasten zijn op de slaapkamer, maar dat is dus een uitstekende kast.. als we die in de toekomst eruit halen, dan word hij breder.. maar goed, dat zijn dingen die niet meteen hoeven te gebeuren.. badkamer is ook groter.. en wat was het lekker warm in het huis, dat zijn we dus helemaal niet meer gewend.. nu hebben we boven enkel glas en verder niets.. maar daar alles dubbele beglazing en natuurlijk cv's op elke slaapkamer en badkamer.. wat voelde dat als een luxe aan.. 

De belangrijkste dingen die gebeuren moeten is schilderwerk, behangen en de vloeren, de vloeren zijn al besteld, beneden komt laminaat beetje taupe achtig gemeleerd, en boven ook maar dan een lichtere kleur.. en op de trap komt vloerbedekking.. Op dit moment vinden er in het huis nog werkzaamheden plaats, er is een nieuwe keukenblok geplaatst, ze hebben 1 muur waar een deur in zat dicht gemaakt en hebben de gestuukt en de schouw beneden hebben ze weggehaald en die muur gestuukt.. ziet er allemaal netjes uit, we hebben een ruime achtertuin met een leuk schuurtje.. 

In de middag nog terug geweest met Kevin en Noëlle, en die vonden het ook helemaal leuk, dus op naar de woningbouw.. daar vroegen ze dus wat we er van vonden en of we het accepteerde.. Natuurlijk accepteren we het.. 3 Januari vind de overdracht plaats.. word het contract getekend en krijgen we de sleutels.. dan gaan we meteen beginnen met schilderen, behangen en wat schoonmaken.. de 2de week komen ze de vloeren leggen.. en dan kunnen we in de laatste week van Januari overhuizen.. en zitten we in februari in ons nieuwe huisje.. en dan in maart komt als het goed is ons wondertje.. dus allemaal net op tijd.. 

Ik ben helemaal blij en gelukkig, een mooier kerstcadeau kon ik mijzelf niet wensen.. 2013 krijgt een spetterend begin, en word zeker een topjaar! 

Liefs Chantalle 

408 x gelezen, 0

reacties (0)


  • (ikke84)

    wat een tof nieuws!! geniet ervan!! en natuurlijk heel veel geluk samen in jullie nieuwe stekkie ;)

  • mijnhartje

    Wauw ik ben jaloersss alles gaat daar zo lekker vlot ik wacht nog steeds :( heel veel geluk en plezier met klussen!! X

  • maan sterre prins.

    super zeg.
    kan niet beter zijn

  • mamavanBo-Eva

    jaaaaaaaaaaaa een goed begin van het nieuwe jaar

  • CRSJ

    wat een goed nieuws! Hopelijk komt jullie kindje niet eerder haha! XX

  • M90

    Gefeliciteerd meid wat een geweldig nieuws en fijn dat het helemaal jullie smaak is!!!

  • Fam.Jorissen

    de sleutel op mijn verjaardag Leuk voor jullie meid! veel klusplezier! xx

  • lisalorraine

    Jeehhhh. Gefeliciteerd.ik heb ook sinds 3 weken de sleutel van ons huisje. Hoop er ook snel in te zitten
    X