Uitslagen, bloedonderzoek van glucose-test en ijzerwaarde

Vandaag 18 December 2012..

Hoi Lieve Dames, 

Zojuist de uitslagen gekregen van de glucose-test en mijn ijzer..
Nuchter was mijn bloed voor het vieze glucosedrankje 4.7
en 2 uur na dat drankje was het 6.1.. Een goede uitslag dus, geen zwangerschapssuiker
Dat is meteen al een hele geruststelling.. maar deze onderzoek is standaard bij mijn verloskundige praktijk, uit voorzorg en omdat mijn moeder zwangerschapssuiker had bij mijn zwangerschap.

Mijn ijzerwaarde weet ik zo niet, maar was iets te laag, volgende week moet dat nog een keer geprikt worden..
Wat mijn veel te lage bloeddruk betreft, daar kunnen ze helaas niets aan doen, ik mag wat dropjes eten.. maar of dat helpt is de vraag, mag ook niet teveel drop hebben omdat ik zwanger ben, dus een beetje tegenstrijdig..

Verder moet ik mijn dus niet al te druk maken, optijd rust nemen, en geen inspannende activiteiten verrichten! 
Aangezien ik al de hele ochtend druk in de weer ben geweest, ga ik nu even een dutje doen..

Liefs Chantalle

454 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Kimmy.1987

    sterkte mop!

  • floraa

    Heel veel succes! Hopelijk valt het allemaal toch mee... Xxx

  • babynext

    Bulion wil ook wel helpen tegen een lage bloeddruk zegt men, bij mij hielp helaas ook niks, maar voor de baby is het juist super goed lage bloeddruk!

  • kersjes

    Fijn dat het allemaal goed is!

  • mamavanBo-Eva

    humz heb je nog niet veel aan he doe het idd rustig aan joh!

  • mama van fleur en sophie

    Vervelend dat je nu nog niet weet wat je er aan moet/kan doen! Drop mag je niet eten omdat je daar een hoge bloeddruk van kan krijgen,, dus ik zou gewoon lekker een zak drop leeg eten als je daar de behoeft aan hebt!