Vandaag Woensdag 7 November 2012..
Hoi Lieve Dames,
Hier een update van onze kant, het gaat allemaal erg goed met ons kleine wondertje, of moet ik zeggen, ons drukte makertje.. want jeetje, ik voel ons wondertje niet alleen al 6weken eerder dan Noëlle destijds.. maar ook gewoon bijna de hele dag..
Als ik even ga zitten, dan komt er al beweging in, en als ik moe ben en denk net lekker te kunnen gaan slapen, starten de karate-lessen van ons wondertje, en gaat het lekker te keer daarbinnen, of er vind gewoon een mega verbouwing plaats... Maar ooo wat voelt het heerlijk, telkens die tekens van leven, ons wondertje reageert ook al op mijn aanrakingen, en zelfs Kevin heeft ons wondertje al een aantal keer mogen voelen.. hij is zo trots!
Noëlle zei een aantal dagen geleden...Mama... je word nu wel dik! De baby is volgens mij groter aan het groeien.. hahahaaaa... jah dat denk ik ook.. we hebben samen ook al leuke spulletjes gekocht voor de baby.. ze vind het tot nu toe helemaal geweldig.
Gisteren nog een cadeau mogen ontvangen van Moeders voor Moeders.. een mooie zachte wikkel-deken..
Dat was het weer even voor nu... tot blogs..
Liefs Chantalle
reacties (0)