Misschien een tweeling

Ff snel een update via mijn telefoon.
Zojuist de 1ste echo gehad, ze was aan het zoeken en vond al snel een gevuld vruchtzakje met een pulserend hartje (knipperlichtje) maar ze zag nog een vruchtzakje..En idd wij zagen het ook, met iets kleins erin ze zei ons dat het misschien een 2de is en anders misschien een bloedpropje, noujah wat het ook is, ze willen zekerheid dus over 2 weekjes mogen we terug voor een extra echo om te zien of het gegroeid is en of het er misschien 2 zijn! We shall see..

Liefs Chantalle

418 x gelezen, 0

reacties (0)


  • KimCarfield

    WAUW! Dat is spannend! Succes! En hoop voor je dat de misselijkheid die je in het blog hierna schrijft snel zal afnemen.

  • CRSJ

    o spannend zeg!! In ieder geval fijn dat jullie een kloppend hartje hebben gezien, daar ging het allemaal om! Ben je nog steeds zo misselijk zoals je in je vorige blog schreef??

  • Tamskii88

    oooo wat super,, al een echo gehad!.. en dan over 2 weekjes nog een echo.. super. Ik heb over 2 weekjes pas mn eerste echo..ik hou je blogs in de gaten.. ben erg benieuwd

  • mijnhartje

    Jeetje wat spannend zeg! Komen er meerlingen voor in jullie familie? X

  • misslovejoy82

    Wow spannend!!!!!

  • precious-son

    Wow wat prachtig nieuws. Hoor altijd hele leuke verhalen van tweeling mamas juist doordat ze zo samen opgroeien.ben heel benieuwd.

  • melanievdv

    aaaaaaaaaaaaah OMG zo zo super, khoop het echt voor jullie!!!!! houd ons op de hoogte dit is toch het mooiste nieuws dat je kunt krijgen <3

  • Mex

    Ooooh spannend!
    Wat zullen jullie in spanning zitten de komende 2 weken.
    Wel fijn om te horen dat jullie in ieder geval al een mooi kloppend hartje hebben gezien.
    Geniet er lekker van.

  • Miss.-Sunshine

    Oo spannend!! Ik ben erg benieuwd^_^

  • fabjee

    Spannend wel heel leuk ook leuk dat je snel weer echo hebt

  • thea26

    spannend hoor!!! en super leuk een tweeling!

  • lisalorraine

    spannend !!!

  • Loving my Kids

    jeetje...wat spannend!

  • jootje18

    Wat leuk zeg!

  • RealLove

    Idd een extra echo is altijd leuk!

  • Me007

    Heb je ook een foto?

  • Me007

    Wat gaaf!!!! En dan zoiezo over 2 weken weer een echo! Heel tof!!

  • proudtobestout