Mijn dochter drijft me tot waanzin!

Pfff ik trek het ff niet meer hoor! Mijn dochter van 20 maanden is zo strontvervelend de laatste dagen. Ze kan alleen maar janken, zeuren, nuilen en gillen. Ik wordt er GEK van. Ik ben elke dag zo blij als het 7 uur is, dat ze naar bed kan! Niks helpt, buiten spelen of binnen spelen niks helpt! Ze maakt me HELEMAAL GEK! Gisteravond zelfs naar de huisartsenpost geweest omdat ze ineens begon te gillen en huilen, ik dacht echt dat ze pijn had! Komen we daar, niks aan het handje! Mevrouw stal de show en sloofde zichzelf flink uit...Wat moet ik hier nou mee? Ik plak haar eerdaags achter het behang!

733 x gelezen, 0

reacties (0)


  • minikers

    Ook een tip....Vlaggenmast.....Hele hoge! Heel herkenbaar dat gegil. Mijn dochter is pas 19 mnd maar doet hetzelfde kunstje.

  • mama-van-L-en-D

    herkenbaar, hier ook een dreumes die zich flink kan laten gaan.. ook al n paar keer uit mn slof geschoten en het word nu minder (gelukkig)

  • dmd

    hier sinds 2 dagen, ben al flink uit mn slof geschoten tegen dr en net het laatste uur weer een engeltje succes ermee

  • mama.lief

    Ach jee, misschien zelf wat rustiger zijn? Want ze voelen meer aan dan je denkt. Maar ik geef toe zwanger zijn met een peuter in huis is heftig! Komt goed hoor meis!

  • kloetjuh

    en die van mij is nu 2,5 jaar en vanaf 2 jaar is t ook zo, bijna elke dag drama, ik ben nu zover dat ik toch hulp in ga roepen, denk ook dat t komt dat mn dochter te slim is voor dr leeftijd, ze is vaak heel gefrustreerd,
    succes, ik hoop dat t voor jou met een half jaartje voorbij is.

  • troela

    Bedenk je maar: je bent niet de enige hoor. Hier thuis ook eene draak. Het is dat ik op video bewijs.heb dat zijn gehoortest goed was maar anders... Succes. Volhouden en geduld.hebben. Is een fase

  • daisy1234

    Miss ook wel storm op komst ofzo... Onze dame van 10mnd is sinds een aantal dagen behoorlijk veranderd.. Een kleine boef aam t worden.. Gelukkig nog niet om dr achter t behang te plakken ;-) succes iig!!

  • mama1904

    hier ook hoor meis hij haaalt het bloed letterlijk en figuurlijk onder mn nagels vandaan
    meneer wilt eten eet het niet al en paar dagen hele tijd schreeuwen pfffffff