hey dames daar was ik weer..
nou vandaag bij de verloskundige geweest of teminste eerst bij de vrouw die bij de telefoon zit ze had me bloeddruk gemeten en die was iets gezakt.. na die tijd kreeg ik te horen dat van me bloedprikken dat me stoffen teweinig dingen aanmaakt dus waarscheindelijk word ik na me zwangerschap nog een keer ingeent voor rode hond
toen moest ik nog even op de gang wachten want de verloskundige was nog even met iemand anders bezig en toen werd ik na binnen geroepen..
heb haar ook gezegt dat ik 2 weken terug een Angelsound had gehaald die voor geen meter werkte dus was ontzettend zeneuwachtig en was innorm bang dat ze geen hartje konden vinden
ze zei tegen me ga maar op bed liggen en we gaan er na kijken en dat vond ik wel fijn dat ze dat zei.. ze zei wel ik moet even zoeken hoor want kan zijn dat ik niet direct het hartje kan vinden ik dacht oooh jee zal niet waar zijn..
maar ze legde dat ding op me buik en ineens hoorde ik een hartslagje van onze baby :D ik barste zowat uit elkaar van verdriet en geluk ik wist niet wat ik hoorde en dat maakt me super gelukkig als je ontzeker bent geweest over je zelf over dat stomme angelsound die het veel geen meter deed dus dames angelsound van de kijkshop die zijn 39,95 niet halen dus daar word je ontzettend ontzeker van..
toen eenmaal een zakdoekje gekregen van de vk want zat helemaal in tranen en gingen uiteindelijk weer vrolijk naar huis hihi
20 juli moeten we weer komen dan moet ik ongeveer 19 weken zwanger zijn hihi
maar eerst op naar 7 juli dan krijg ik me pretecho om 11:15:P
heel veel groetjes kim diego en arjan
reacties (0)