Nacontrole



Vanmiddag nacontrole gehad... Met een echo gezien dat het weer helemaal schoon is van binnen :-D
Fijn!!
Had ook graag een eitje gezien, maar dat kon alleen met een inwendige echo en daar was niet echt reden toe. Geen restricties gekregen, dus als het goed voelde, mochten we weer lekker aan de slag (hadden we zelf al bedacht zo'n week geleden, dus sindsdien hebben we ons al aardig vermaakt ;-))

Nu zien wanneer mijn menstruatie op gang komt... of niet!! ;-))


389 x gelezen, 0

reacties (0)


  • daniest

    Wat een fijn idee dat alles weer normaal is vanbinnen. Dat stelt je toch wel gerust. Bij mij deden ze geen nacontrole omdat er geen reden voor was (geen koorts of langdurige extreme krampen). Dat vond ik toen erg jammer, want ik heb wel in totaal 3 weken bloed en bruinverlies gehad na de curettage. Hopelijk is het snel weer raak voor jullie!! (en voor ons ;-))

  • chenelva

    ooh wat geweldig nu maar gaan klussen hahaha..hopen maar dan jullie goed raken ....zo toch top zijn of niet dikke knuffel.

  • tiny34

    Hey meissie

    gelukkig een nieuw begin.. en al goed aan het klussen ;)
    heeel heeel veel succes , ik hoop zo dat het snel raak mag zijn, en je deze keer wél kan en mag genieten van een goede zwangerschap
    Het is jullie echt zooo gegunt

    dikke knuffel Tiny

  • mirjam1979

    fijn dat alles weer in orde is, en nu op naar de volgende poging dan maar!!!!!!
    heel veel succes!!!!!
    xxmirjam