Intake kraamzorg en controle

Zo. Weer even tijd voor een update! 


Alles gaat eigenlijk heel goed. Hou wel veel vocht vast en ben geregeld mijn enkels kwijt.. Gelukkig kan ik lekker makkelijke kleding en slippers aan met dit weer.


Gisteren kwam Naviva voor de intake. Vanalles doorgenomen, maar niet heel bijzonder. Helaas is ons bed toch te laag, dus toch maar klossen besteld. Of dat met ons bed werkt (boxspring met hoofdbord) weten we niet, maar dan hebben we ze in ieder geval in huis. Verder natuurlijk veel informatie gekregen, maar ik snap dat dit bij een tweede kindje gewoon allemaal over de telefoon kan.

Vanochtend weer controle bij de vk. Bloeddruk was goed 120/70 en ze was ook goed gegroeid. Ze blijkt ook al volledig ingedaald te zijn! Dat verklaart wel de steken die ik de afgelopen dagen had. Had er al eerder last van gehad, maar 3 weken geleden lag ze nog niet echt laag. Nu dus gewoon al volledig ingedaald. Over 2 weken weer terug en dan ook de liggingsecho. 


De tijd gaat zo snel! In mijn hoofd ben ik nog 28 weken zwanger, maar ik ben as zaterdag alweer 34 weken. Over 4 weken kan ze er gewoon al zijn! Al gaan we er van uit dat ze lekker tot 42 weken blijft zitten. Maar nu het zo dichterbij komt vind ik het ook wel echt spannend worden. Ik zie erg tegen de bevalling op en ben heel bang dat ik in paniek raak door de pijn en door 'het onbekende'. Gelukkig kan ik het goed bespreken met mijn verloskundige en mijn vriend.


Oh, we hebben ook de zwangerschapsshoot gehad! Ik zal wat foto'tjes plaatsen!


Liefs x

458 x gelezen, 0

reacties (0)


  • pumba

    Het gaat echt snel zeg, de tijd! Jammer dat je zo tegen de bevalling op ziet, hopelijk kun je er straks toch nog een beetje rustig ingaan, besef wel dat er zo veel mensen nog een tweede, derde of vierde kind nemen, als het echt hels was, deed niemand dat! Je kan het hoor!

  • lieske84

    fijn dat alles goed gaat meid! nog eventjes geduld

  • lovezwitsal

    Pfff t gaat idd hard!! Fijn dat alles zo goed gaat!

  • mam1975

    Jeetje alweer bijna 34 weken, gaat echt hard hé. Ik moet morgen naar de verloskundige naarvhetnaar toch heel erg het idee dat ze in stuit ligt. Ben dus heel benieuwd.