Net weer de afspraak bij de vk gehad. Hartje geluisterd en gevoeld hoe hoog m'n baarmoeder zat. Een vinger onder m'n navel en dat was helemaal goed, dus heel fijn :) Over 4 weken weer terug, net na de 20 weken echo die we op 13 april hebben.
Verder denk ik dat ik soms hele kleine mini schopjes voel. Het is telkens op dezelfde plek en alleen als ik stil zit of lig op m'n buik of rug. Het voelt als kleine plopjes. Het kunnen ook gewoon darmborrels zijn, maar omdat het telkens op dezelfde plek zit en hetzelfde voelt ga ik toch twijfelen. Wanneer voelde jullie je eerste kindje voor het eerst?
Ik weet het niet meer bij Evi, bij Luuk al wel eerder in ieder geval. Maar het zou goed kunnen dat je het nu al voelt hoor! Dat is zo bijzonder! Fijn dat de afspraak goed was, ik vind het nu al best snel gaan! Maar misschien omdat ik je nu niet meer dagelijks spreek
Ik heb het gisteravond voor het eerst gevoeld maar weet ook niet of het darmplopjes zijn of mijn kleine meid. Ik heb wel een voorliggende placenta dus over het algemeen voel je het dan pas later.
reacties (0)