12 weken echo

Zo. Eindelijk even tijd om een updatje te schrijven.
Afgelopen vrijdag hadden we de 12 weken echo. Ondank dat ik twee dagen daarvoor het hartje via de angelsound van een vriendin had gehoord, was ik mega uber zenuwachtig. Kots en kotsmisselijk ging ik dan ook samen met mijn vriend en zijn moeder naar de vk. Dat zijn moeder meeging was pas op het laatste moment besloten en ik vond het prima.. Het is haar eerste kleinkind dus ze vond het heel bijzonder.
Eenmaal aangekomen konden we bijna gelijk door en werd als eerste de echo gemaakt. En ja hoor, daar kwam die kleine kruimel weer in beeld!! En zo klein is 'ie niet meer trouwens! Ruim 5 cm en de officiele meting kwam uit op 11 weken 6 dagen. Dat wil zeggen 5 september uitgerekend!!


Ik had tijdens de echo gevraagd of ze naar de NUB wilde kijken. Ze moest lachen en zou wel even kijken. Volgens de theorie zou het een meisje worden, maar uiteraard kan daar nog niks over gezegd worden. Het maakt me ook totaal niet uit, maar ik ben gewoon nieuwsgierig, hihi.


Verder zag alles er goed uit en hebben we weer een afspraak op 20 maart staan. Ook kan ik de afspraak maken voor de 20 weken echo en ga ik vandaag bellen voor een pretecho (geslachtsbepaling). Ook de verzekering bellen en kraamhulp regelen.. pfoe een hoop te doen vandaag!

Morgen lekker slenteren op de 9-maandenbeurs met mn moeders en zussen!!


Liefs x 

438 x gelezen, 0

reacties (0)