Afspraak fertiliteitsarts

Vorige week vrijdag de afspraak in het ziekenhuis gehad.
Hele aardige dokter hadden we. We hadden allebei vragenlijsten gekregen en deze hebben we doorgenomen.
Daaruit bleek eigenlijk vrij snel dat mijn cyclus te lang en onregelmatig is en dat waarschijnlijk het probleem is.
Daarentegen had ik bewezen zwanger te kunnen worden dus ze wilde ook weer niet per direct actie ondernemen.
Echo'tje gemaakt en daaruit bleek dat ik net mijn eisprong had gehad! Nu ben ik er zelf helemaal niet zo zeker van, ik heb namelijk niks gemerkt en merk nu nog niks. Mijn temperatuur is niet gestegen en ik heb geen gevoelige borsten (echt 0,0). 2 dingen die ik tot nu toe altijd wel heb gehad. Maarja, zij zal er wel verstand van hebben.
Verder bleek ik wel aardig wat blaasjes in mijn eierstokken te hebben, waarvan ik dacht dat dat bij PCO hoorde, maar ze zei er verder niet echt wat over.
Nu hebben we afgesproken dat ik op CD3 bloed ga prikken op hormonen en dan een weekje later weer terug ga. 
Eigenlijk hebben we gelijk afgesproken dat we tot het einde van het jaar zelf gaan proberen en als dat niet lukt gaan we in januari echt de medische molen in.
Tenzij ik natuurlijk deze ronde gewoon zwanger ben ;-)

Liefs!

470 x gelezen, 0

reacties (0)


  • lieske84

    Succes Meid! Hopelijk word je op de natuurlijke manier zwanger, ik ga voor je duimen!

  • pumba

    let's go for it!

  • panna

    Toi toi toi! Hoop dat het snel raak is!

  • wypadki

    Veel succes! Hopelijk kunnen ze wat info geven en lukt het dan wel :-)

  • lovezwitsal

    Ooh ik duim voor jullie mee dat het alsnog spontaan lukt

  • mamavanlizzylouise

    Ik duim echt voor jullie dat het spontaan mag lukken zonder Poespas xxxx