Damesssssss ik ben so booooooos!
Heb vandaag een brief ontvangen van me school dat ze me hebben uitgeschreven en de reden is????? geen reden!
Ik stond per 28 januari 2013 ingeschreven op een ROC-ASA (Amsterdam), en ze hebben me per 14 februari 2013 uitgeschreven. Dit kan toch niet binnen 18 dagen ?
Niet eens 18 dagen want alleen op maandag, dinsdag, woensdag kregen we les donderdag&vrijdag zijn stage dagen en omdat we pas met de opleiding zijn begonnen hoefde we nog geen stage te lopen. Dus van 28 januari tot 14 februari had ik maar 9 lesdagen, 5 vrije stage dagen en 4 dagen zaterdag en zondag.
Ik ben 11,12,13 februari afwezig geweest omdat ik bezig was met de babykamer en door teveel belasten had ik last van me hand en rug enzo.
& vandaag had ik controle @vk ik heb het aan haar verteld en zij heeft mij een verklaring afgegeven waar in staat dat ik afwezig was ivm met hardebuiken en rugpijn en rust moest nemen.
Ik ga morgen naar school met de verklaring want dit kan toch niet. Binnen 18 dagen word ik zomaar zonder reden uitgeschreven?! Of kan dat wel? Ik heb niet eens een waarschuwing gehad of een gesprek gewoon zomaar uitgeschreven.
reacties (0)