Cb + update

Vandaag zijn we naar het cb geweest. We hadden geen 18 maanden consult gehad omdat ze het toen hadden afgeschaft. Dus zo een 10 maanden geleden waren we er voor het laatst. Daar aangekomen wou Ceylin haar niet uitkleden. Ze ging huilen en mij omhelsen en niet los laten.. Ik heb toen met moeite haar broekje uitgetrokken en riep de vrouw mij van laat maar.  Wegen wou ze ook niet dus moest eerst mama op de weegschaal en toen samen met cey. Ze is 12 kilo en 80 gram ongeveer. Daarna wou ze wel alleen en was ze 12 kilo en 95 gram alleen had ze wel haar hemd en truitje nog aan. Daarna meten maar dat wou ze ook niet ze keek telkens omhoog om laag dus kwam ze uit op 84 en dat klopt niet Ceylin is veel langer. Maarja omdat ze het niet wou konden we er niet veel aan doen dus bleef ze op die 84 cm. 

Binnen was ook alles goed ze had het de hele tijd over de baby die ze zag. Ze deed alles goed maar omdat ze nog niet veel praat wilt ze haar over een half jaar terug zien. Ceylin begrijpt alles wat ik zeg dus twijfelde ze of ze nou wel of niet terug moest komen maar ze zei weetje wat kom maar gewoon dan kijken we die dag wel..

Alleen is mijn lieve kleine Ceytje te dik hahahaha. Ze is net op het lijntje van overgewicht. Ik stond echt met grote ogen te kijken Cey en dik nee toch? Ja wel hoor volgens het lijntje wel. Ik  moet maar geen tussendoortjes geven en 2 keer melk in plaats van 3. Ze zei wel maak je maar niet druk hoor. Ceylin ziet er gewoon normaal uit en helemaal niet dik behalve haar eekhoorn wangetjes dan!

Verder ben ik de hele week vrij dus hebben we allemaal leuke dingetjes gedaan met Cey. Ook mijn broertje kwam een paar dagen logeren dus het was feest voor Ceylin. We zijn heerlijk gaan zwemmen naar de kinderboerderij en hebben de ballorig wat tegenwoordig de ballenbak heet bezocht. Ik wil nog 1 keer zwemmen met Cey nu het nog kan want volgende week heb ik weer school en stage,

Xxjes van ons!






Sudocreme is echt lekker vooral als je het eerst op je gezicht smeert en daarna eraf likt!


Naar ballorig met haar grote neef Furkan in de tram.


Wel een beetje wazig. Ik heb meerdere foto's maar heb geen zin om het nu op laptop te zetten heb ze even van mijn face gepakt.. Luiheid heerst :(

462 x gelezen, 0

reacties (0)



  • papatyam

    Nou ze is echt niet dik juist een poepie
    En inderdaad geniet lekker van je vrij dagen
    En geef haar een knuffel en een