Namen! (en vroedvrouw geweest)

Bijna 39 weken!

Donderdag naar de vroedvrouw geweest en de baby zit inderdaad nog steeds zoals ik dacht, zit mooi al met hoofdje stuk in m'n bekken blijkbaar, dus dat is goed nieuws! zit met zn beentjes aan de ene kant, en zn achterwerk bovenaan, heb zelfs zn armpje en schouder gevoeld onderaan.

Twee dagen geleden 's ochtends menstruatiepijn gehad gedurende een halfuurtje, zal wel oefenweeën zijn, heb ik tot nu toe niet echt veel last van verder.. soms harde buiken en steken zeker als ik opsta uit bed, wat steeds lastiger word hehe

We zijn het blijkbaar eens over twee namen, een meisjesnaam en een jongensnaam, maar ik blijf twijfelen.. de meisjesnaam die wel het liefst hebben is eigenlijk een buitenlandse naam (arabisch) en ik vraag me af of het niet heel raar zou zijn bij een belgisch/nederlands kindje.. de jongensnaam is weinig gebruikt, is unisex, en klinkt nogal amerikaans en modern.. dus ik weet het allemaal niet :( vind het echt moeilijk. Ik hoop dat eens hij/zij er is, dat ik dat gevoel krijg van ja het past er echt bij, want vind dat getwijfel ontzettend irritant :s

Alles staat ondertussen klaar voor de thuisbevalling onder water. Het badje is aangeschaft en de andere spullen staan klaar.

371 x gelezen, 0

reacties (0)